Bawimy się w marzenia…..

Bawimy się w marzenia…..
14 lipca 09:38 2011 Print This Article

Pogoda w naszym rejonie nie zachęca do spacerów czy wyjazdów, dlatego co jakiś czas bawimy się z Mateuszkiem w „marzenia”
Tak się złożyło, że naszą wspólną pasają są samochody. Bardzo kochamy naszego Sharana,  ( nasze okno na świat ) także nikogo chyba nie zdziwi że obiektem wspólnych marzeń jest właśnie ten model auta. Co prawda nie 14 letni jak nasz obecny ale nowszy a jak wygramy w Lotto to najnowszy, piękny model…………ale………….ale, że tacy ludzie jak my nie wygrywają nigdy, w związku z tym aby zapomnieć choć na chwilę o mukowiscydozie „bawimy się w marzenia”
Jest sezon letni, wakacyjny także
korzystając z chwili kiedy Mateuszek jest w dobrej formie zajmujemy się marzeniami, które nigdy się nie zmaterializują ale wprowadzają nas w dobry, lepszy niż zwykle humor.
„W Polsce chyba tylko marzenia nic nie kosztują”

Za jakiś czas kiedy znowu „zabawimy się w marzenia” napiszę o czym jeszcze myśli i czego pragnie nasz „mukolinek” i jego dziadziuśkiedy  przez moment zapominamy o chorobie Mateuszka i nieustannej walce
z tą wstrętną „mukojędzą”

Miłego dnia.

  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.