Format systemu.

Format systemu.
01 września 08:54 2011 Print This Article

   

[ hana-code-insert ] ''Dla' is not found

Kochani musiałem wykonać format systemu operacyjnego. Teraz trochę potrwa doprowadzenie wszystkiego do poprzedniego stanu. Dlatego na dzień dzisiejszy pragnę przedstawić Filmik, który został wykonany i udostępniony
przez użytkownika:
http://www.youtube.com/user/SuperPlastus

Bardzo serdecznie dziękujemy za włożoną pracę i pomoc w rozpowszechnianiu nie tylko samej osoby Mateuszka ale i wiadomości w formie edukacyjnej na temat mukowiscydozy.

P.S. Mateuszek właśnie wyszedł do szkoły. Bardzo to przeżywam. Wczoraj odbyła się wizyta w Poradni Mukowiscydozy szpitala na Polanki. O tych i innych wydarzeniach poinformuję zaraz po uporaniu się z problemami technicznymi komputera.

M.S. 

Pozwolę sobie powtórzyć nasz apel również w tym wpisie.

Moi drodzy, słowa te kieruję przede wszystkich do osób które do tej pory „ubierały” Mateuszka przysyłając cudowne rzeczy których już nie będą nosić ich pociechy a w których nasz mukolinek mógłby jeszcze „spokojnie podreptać”. 

Córka zrobiła swoisty remanent w szafka na rzeczy, po jego zakończeniu okazało się że szafki  są puste. Mateo powyrastał z wszystkiego a jak wiecie zapewne koszt zaopatrzenia go w rzeczy niezbędne do funkcjonowania przewyższył by znacznie koszt „zabawek do zerówki” 
Kochani jeżeli znajdziecie gdzieś w swoich szafach używane, niepotrzebne już rzeczy i zechcielibyście się podzielić z nami, bardzo proszę nie wyrzucajcie ich ale prześlijcie do nas a będziemy bardzo, bardzo wdzięczni.

Rozmiar  122 – 128  ( tak mi moje Panie powiedziały ) 

Tak prawdę mówiąc każde ubranko, koszulka, spodenki, kurteczki i sami wiecie co……pozwoliło by nam zaoszczędzić pieniążki, których notabene nie mamy. 
Proszę tak oficjalnie tylko i wyłącznie dlatego, że proszę o rzeczy które już nie są Wam potrzebne, których być może chcielibyście się pozbyć, to  już wiecie co z nimi zrobić. Za ewentualne paczki zapłacimy. 

  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.