Stały element rehabilitacji…

Stały element rehabilitacji…
23 listopada 06:41 2011 Print This Article

Trampolina na stałe zagościła w naszym domu, jako element rehabilitacji i jak widać na zdjęciach, doskonałej zabawy. Kiedy ponad rok temu ukazał się duży artykuł autorstwa doskonałego dziennikarza, między innymi Wirtualnej Polski,  Michała Staniul  w naszym posiadaniu są jeszcze

dwie większe trampoliny ale Mateusz przyzwyczaił się do najmniejszej i póki ” jego waga pozwoli”, chce na niej ćwiczy

W poniedziałek odbyła się kolejna wizyta w gabinecie Doktor Odyniec. Była to wizyta  kontrolna, po decyzji  laryngologa. Osłuchowo jak mówi Mateusz wychodząc z gabinetu: „wszystko w porządku” .Praktycznie nie było się do czego przyczepić. Pozostaje jeszcze sprawa tego trzeciego migdała, co do którego decyzję ma podjąć lekarz prowadząca w Poradni Mukowiscydozy przy Szpitalu, na ulicy Polanki w Gdańsku. Kiedy wizyta się odbędzie ? Myślę, że na początku grudnia aby już do świąt nie zawracać głowy lekarzom i pracownikom Poradni. O wszystkim oczywiście, zainteresowanych poinformuję w odpowiednim czasie.
Po zatem staramy się spacerować kiedy tylko pogoda pozwala i cieszyć się chwilami, podczas których Mateusz czuje się dobrze.

Po niżej kilka zdjęć wykorzystania trampoliny, nie koniecznie zgodnie z jej przeznaczeniem.

Dziękuję za uwagę.

[ hana-code-insert ] ''Dla' is not found

  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.