Stały element rehabilitacji…

by Marek | 23 listopada 2011 06:41

[1]Trampolina na stałe zagościła w naszym domu, jako element rehabilitacji i jak widać na zdjęciach, doskonałej zabawy. Kiedy ponad rok temu ukazał się duży artykuł autorstwa doskonałego dziennikarza, między innymi Wirtualnej Polski,  Michała Staniul [2] w naszym posiadaniu są jeszcze

dwie większe trampoliny ale Mateusz przyzwyczaił się do najmniejszej i póki ” jego waga pozwoli”, chce na niej ćwiczy

W poniedziałek odbyła się kolejna wizyta w gabinecie Doktor Odyniec. Była to wizyta  kontrolna, po decyzji  laryngologa. Osłuchowo jak mówi Mateusz wychodząc z gabinetu: „wszystko w porządku” .Praktycznie nie było się do czego przyczepić. Pozostaje jeszcze sprawa tego trzeciego migdała, co do którego decyzję ma podjąć lekarz prowadząca w Poradni Mukowiscydozy przy Szpitalu, na ulicy Polanki w Gdańsku. Kiedy wizyta się odbędzie ? Myślę, że na początku grudnia aby już do świąt nie zawracać głowy lekarzom i pracownikom Poradni. O wszystkim oczywiście, zainteresowanych poinformuję w odpowiednim czasie.
Po zatem staramy się spacerować kiedy tylko pogoda pozwala i cieszyć się chwilami, podczas których Mateusz czuje się dobrze.

Po niżej kilka zdjęć wykorzystania trampoliny, nie koniecznie zgodnie z jej przeznaczeniem.

Dziękuję za uwagę.

[ hana-code-insert ] ''Dla' is not found

Endnotes:
  1. [Image]: http://mati-szostak.pl/wp-content/uploads/2011/11/trampolina7.jpg
  2. Michała Staniul : http://bliznyswiata.bloog.pl

Source URL: http://www.mati-szostak.pl/2011/11/23/staly-element-rehabilitacji/