„Komisja Wojewódzka 12 kwietnia”

„Komisja Wojewódzka 12 kwietnia”
04 kwietnia 07:19 2012 Print This Article

Otrzymaliśmy zawiadomienie….. wróć, córka otrzymała zawiadomienie”
” że na posiedzeniu składu orzekającego w dniu 12.04.2012 r. o godz. 17:30 zostanie rozpatrzone odwołanie w sprawie ” i tu dane Mateuszka z dopiskiem:
„OBECNOŚĆ NA POSIEDZENIU  MATEUSZA SZOSTAK JEST OBOWIĄZKOWA” 
[DISPLAY_ACURAX_ICONS]
Z resztą poniżej wstawiam skan otrzymanego zawiadomienia.

Jeszcze w tym tygodniu mimo  czuję się fatalnie, do tego mam problemy z chodzeniem, muszę pojechać do Poradni Mukowiscydozy w Gdańsku po kartotekę Mateuszka.
Moje dziewczyny w domu trochę mnie „zbeształy” ale mam jakieś dziwne, złe przeczucia, że coś pójdzie nie tak. Chciałbym się mylić i mam nadzieję, że tak jest ale ze swojego doświadczenia a stawałem na podobnych komisjach, nie tylko zusowkich, o których wspominałem, około 20 lub nawet ponad 20 razy i zawsze był to koszmar. Boję się, że w razie ich stałych ataków córka może sobie nie poradzić. Żartowałem, iż żałuję że nie mogę jej reprezentować:)

Tak apropo nie znam przepisów ale ciekawe czy np. adwokat mógłby być przy takiej komisji. Kochani chodzi o to aby ktoś jeszcze mógłby usłyszeć co mówią, jak się zwracają do dziecka, córki i jak argumentują ewentualną swoją decyzję. To bardzo ważne, bo jak mnie obrażali słownie, wyżywali się psychicznie, to potem chciałem pisać skargi ale jaki w sumie miałem dowód, żaden. Nie stać mnie było i nadal nie jest, bo  zakupiłbym i dał córce jakiś dobry dyktafon w formie np. breloczka i w razie próby obrażania, byłby chociaż zapis a tak kicha i mogą robić co chcą.  Już na pierwszym spotkaniu w Tczewie powinniśmy mieć zapis z komisji, zapewniam Was zaciekawiło by wszystkich podejście doktorka i jego argumentacja odmowy. Mam jednak cichą nadzieję, że na tej komisji sprawa zasiłku dla córki i Mateuszka zakończy się pozytywnie ale przysięgam, że jak tylko będę maiła jakieś pieniądze w co wątpię, to kupie dyktafon bo przecież będę jeszcze stawał na nie jednej komisji.
Proszę trzymajcie kciuki, bo może to spotkać jak się okazało każdego, z problemami takimi jak nasze i choroba taką na, którą cierpi Mateuszek. 

W dniu wczorajszym, ukochany wujek Mateuszka, mój syn obchodził urodziny. Mateuszek już od samego rana nie mógł się doczekać, kiedy pojedziemy. Zawiozłem córkę z Mateuszkiem do syna a sam w między czasie „obskoczyłem” dwóch specjalistów, lekarzy i wróciłem po  na „imprezę” Jak zobaczycie na poniższym filmiku Mateuszek przy pomocy Wujka „prowadził imprezę pod „kątem  muzycznym” Jak mu się to udało  zobaczcie i oceńcie sami.

 Za parę dni Święta. Powiem szczerze my ich nie czujemy. Piętrzące się problemy, brak funduszy na jakąś ich organizację sprawiają, że zależy nam tylko na podtrzymaniu tradycji i zadowoleniu najmłodszego członka rodziny.
Więcej w miarę zmieniającej się aż nazbyt często  sytuacji  i realiów, w których przyszło nam żyć, czy już niedługo.

[DISPLAY_ACURAX_ICONS] 

[ hana-code-insert ] ''Dla' is not found
 

  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.