Nieśmiała prośba.

Nieśmiała  prośba.
08 września 09:45 2012 Print This Article

Kochani pozwólcie proszę, że zwrócę się do Was z apelem o pomoc. Kto czyta, chociaż czasami naszą stronę ten wie, że kiedy już zdecyduję się prosić, to staram się, aby tej prośby się potem nie wstydzić i nie przeżywać tak bardzo? Jak w każdym sezonie tak i w tym zwracam się do tych, których?…..
   [ANYTHING-POPUP:6]

••Dzieci wyrosły już z różnych ciuszków a które według Was nadawałyby się jeszcze do użytku a do tego nie bardzo wiecie, co z nimi począć? Mateuszek bardzo chętnie skorzysta z owych rzeczy a moja córka w ten sposób być może zaoszczędzi część pieniążków i przesunie je na inne cele związane z leczeniem Mateuszka. Najbardziej potrzebuje na dzień dzisiejszy, spodni dresowych i innych, różnego rodzaju bluz, sweterków. Jeżeli komuś zalegają te i inne rzeczy, z których nasz mukolinek mógłby jeszcze skorzystać, bardzo prosimy o przesłanie na adres:

Mateusz Szostak
83-110 Tczew
Ul. kasztanowa 16B/10

Pragnę zapewnić jak zawsze, że „ciuszki”, które nie będą pasowały na Mateuszka zostaną przekazane do zaprzyjaźnionej z nami organizacji kościelnej, która przekaże inny potrzebującym. Tak czynimy od samego początku ze wszystkim, co jeszcze nadaje sie do użytku po Mateuszka, łącznie z zabawkami, itp.
Przepraszam bardzo za tę tak oficjalną prośbę, ale dobrze już wiemy, że tego typu pomoc zaoszczędzi nam mnóstwo kłopotów, kiedy to czasami mamy do wyboru, kupić kurtkę czy buty a Kreon, nebulizator itp. Wybieramy to, co ratuje mu życie.
Dlatego jeszcze raz przepraszając, jednocześnie proszę tych, którym naprawdę już nie są potrzebne rzeczy po swoich pociechach a Córka i Mateuszek będą bardzo zadowoleni, szczęśliwi i spokojni o tego rodzaju potrzeby.
Przed momentem zapytałem o rozmiar, bo wiem, że Państwo zawsze o to pytają, więc wygląda to tak: od 128 -134. Nie bardzo wiem, co to oznacza, ale myślę, że tylko ja tego nie wiem.

Mateuszek czuje się stosunkowo dobrze. Jak inne dzieci tak i on niedługo rozpocznie nowy rok szkolny. Dlaczego niedługo?
W tym roku zostanie również objęty indywidualnym tokiem nauczania i Polska nie byłaby Polską gdyby załatwianie formalności nie trwało przynajmniej miesiąc. Podanie i wszelkiego rodzaju dokumenty wypełniane przez lekarzy, zostało dostarczone już dawno. W zeszłym tygodniu przeszedł kolejne testy u psychologa, aby sprawdzić czy zrobił postępy w stosunku do roku ubiegłego. Nie będę szczegółowo się rozpisywał jak poszły testy, powiem tylko, że nie miał problemów i gdyby nieograniczony czas mógłby „zagadać Panią psycholog”
Teraz pismo zostanie przesłane do mojej córki, która musi zanieść owo pismo do szkoły a szkoła musi przesłać to pismo do urzędu miasta. Potem już tylko ustalą zakres, dni, godziny lekcyjne i to wszystko. Prawda, że proste?
Nie da się ukryć, że powoli wchodzimy jednak w okres jesienny a co za tym okres przeziębień, chorób itp. Pojawia się znowu problem szczepienia przeciwko grypie. „Szczepić nie szczepić, o to jest pytanie”?
Nie wiem czy pamiętacie, ale po zeszłorocznym zaszczepieniu Mateo rozpoczęły się problemy, których wcześniej nie było. Jakieś dziwaczne objawy zdrowotne, choroby itp. Doktor pokusiła się nawet o stwierdzenie, że to może być reakcja organizmu na szczepionkę. Co postanowi w tym roku? Nie ulega jednak wątpliwości, że osoby bezpośrednio stykające się z Mateo, czyli my, musimy znowu się zaszczepić. Jakie będą koszta w tym roku, zobaczymy?•Jeszcze raz przepraszam za moją prośbę i serdecznie pozdrawiam.

 

[ hana-code-insert ] ''Dla' is not found

  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.