Po wizycie.

by Marek | 25 października 2012 07:30

Wczorajsza wizyta rozpoczęła się z nieznacznym opóźnieniem, ale za to trwała ponad godzinę. Nieobecna ostatnio Pani doktor Trawińska, która próbuje go leczyć od samego początku musiała i chciała przyjrzeć się dokładniej jak i wszystkim dokumentom, które nagromadziły się podczas jej nieobecności. Stwierdziła, że…

[1]

Jest pod wrażeniem nie tylko jego wyglądu, wagi, ale i prawidłowych, wszystkich przeprowadzanych badań. Robiona przed wizytą spirometria według Pani doktor wypadła rewelacyjnie. Nie chcę tu popełnić błędu, bo nie byłem przy badaniu, ale 3 próby spirometryczne wykazały 92% wydajność jego płuc, do końca nie wiem, ale ponoć to bardzo dobrze. To tez i my wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.
Teraz kilka liczb, które wczoraj wprawiły w zadowolenie Panią Doktor.

Szostak Mateusz – mężczyzna ( to słowo najbardziej przypadło mu do gustu)

Wiek – 6 lat

Waga – 27 kg

wzrost – 125 cm

Spirometria – tu niestety nie będę chwalił się wiedzą, liczb jest tyle, że szkoda Państwa czasu. Wiadomo, że było bardzo dobrze, o czym wspominam powyżej.
Podsumowując, aby nie zanudzać, jak do tej pory jest bardzo dobrze, biorąc pod uwagę chorobę, na którą cierpi.
Już prawdopodobnie we najbliższy wtorek jedziemy ponownie, ale tym razem do laryngolog a wizyta u nefrologa w grudniu. Po tych wizytach jeszcze przed świętami jak to zawsze czynimy, •kolejna, kontrolna w Poradni Mukowiscydozy.

Po dwugodzinnym pobycie w szpitalu tradycyjnie już pojechaliśmy do Galerii Bałtyckiej a konkretnie do KFC. Dokładniej to nasze Panie poszły kupić ulubione jedzonko nie tylko Mateuszka a my, •czyli faceci na dachu Galerii oglądaliśmy jak zawsze samochody. Jak już pisałem jesienią, kiedy pogoda jest już bardzo zmienna a chorych i przeziębionych przybywa, z Mateuszkiem nie wchodzimy do
miejsc wielkich skupisk ludzkich? Na wszelki wypadek. Do sklepów i tego typu obiektów wracamy wiosną. Czynimy to od 6 lat według zalecenia lekarzy i jak na razie raczej to pewnego rodzaju utrudnienie, przynosi niezłe rezultaty. Wyprzedzając trochę ewentualną krytykę wszechwiedzących, tak postępujemy my, bo takie były wskazanie było specjalistów.
Bardzo już zmęczeni, do mieszkania wróciliśmy po godzinie 16:00. To byłoby na tyle, jeżeli chodzi o przebieg wizyty w wielkim skrócie.

Muszę wspomnieć jeszcze o jednym aspekcie naszego wyjazdu. Kiedy dojechaliśmy pod szpital Mateuszek z mamusia i babcią wysiedli z auta a ja pojechałem do Firmy[2]

Nie wiem czy jest jeszcze ktoś, kto jest z Mato, jego stroną i z nami od samego początku, być może nie, ale jeżeli tak to zapewne pamięta tę Firmę i wykonane prze nią piękne kalendarze z wizerunkiem Mateuszka?••W tym roku, dzięki ogromnemu zaangażowaniu dwóch pięknych pracownic tejże firmy ( panowie, potrzebujecie artykuły, które są w ofercie firmy, walcie prosto do Gdańska na ulicę Czarny Dwór 4, nazwa może trochę upiorna, ale Panie tam [3]pracujące, nie dosyć, że miłe uprzejme nieprawdopodobnie inteligentne, to do tego jeszcze, co będę dużo pisał, po prostu „miodzio”, zajedźcie zobaczcie sami) i hojności jej szefa ( w tym przypadku zapraszam Panie, z wieloletniego doświadczenia i bycia mężem wiem, że sam Boss to też dla Pań „miodzio”) firma wykonała projekt i 50 szt. pięknych kalendarzy trójdzielnych, ( w większości z wizerunkiem Mateo, ale nie tylko), które niedługo trafią na Aukcje charytatywne Mateuszka w allegro i do chętnych oczywiście, którzy bardzo nam pomagają a z którymi jesteśmy w kontakcie.
Pragnę jeszcze raz bardzo podziękować właścicielowi i Paniom pracującym w firmie za serce, zaangażowanie i bezinteresowna pomoc. Gdyby takich Firm a przede wszystkim ludzi, bo Firma to właśnie ludzie, takim rodzinom jak my byłoby łatwiej, ale i przyjemniej, że nadal nie pozostaliśmy sami w walce o życie Mateuszka. Dziękuję bardzo.

 

Oto kilka przykładów. Być może osoby chętne, które nie chcą brać udziału w aukcjach allegro, proszę o kontakt. Dla ewentualnych chętnych, nie chciałbym podawać ceny czekam na ewentualną jej propozycję.
Przepraszam za bardzo zła, jakość zdjęć. Kalendarze są o wiele piękniejsze a ich wykonanie bardzo dobre.

 

Endnotes:
  1. : http://www.promykslonca.pl/at521/index.php?a=in&u=marecki43
  2. [Image]: http://www.druki-mila.pl/
  3. [Image]: http://mati-szostak.pl/wp-content/uploads/2012/10/Mila.jpg

Source URL: http://www.mati-szostak.pl/2012/10/25/po-wizycie/