Dziękujemy za każdy oddany głos

Dziękujemy za każdy oddany głos
16 grudnia 06:44 2012 Print This Article

KonkursPragnę rozpocząć mój krótki wpis od serdecznych podziękowań z dla wszystkich tych, którzy głosowali ( przez,  jak dla mnie za długi okres) na stronę Mateuszka w konkursie zorganizowanym przez Fundację „Promyk Słońca”

Głosowanie zakończyło się o północy 15 grudnia.

Miałem wątpliwości czy wystawić stronę Mateo w tym konkursie, nie tylko dlatego, że nie mieliśmy szans na wygranie ale dlatego, że to pewnego rodzaju forma licytacji, która strona osób bardzo chorych, jest mówiąc potocznie i w ogromnym skrócie „lepsza lub gorsza,”nie bardzo mi odpowiadała.

W końcu zgłosiłem stronę również po to aby zwrócić uwagę na nią a przede wszystkim na problemy związane z życiem prostej rodziny ze śmiertelną chorobą ukochanej osoby. Jeżeli ktoś dzięki temu konkursowi trafił na naszą stronę a już szczęściem 2012 cho_nka 48byłoby gdyby z nami pozostał to dzięki Państwu udałoby nam się osiągnąć swój cel.

Żeby ten konkurs wygrać trzeba potrafić przelać na „papier” różne aspekty walki i życia z chorobą w sposób, który zainteresuje i przyciągnie uwagę wirtualne w większości społeczności. Ja tego nie potrafię dlatego nigdy nie wygramy w żadnym z tego typu konkursów.

Z góry gratuluję zwycięzcom i serdecznie ich od nas pozdrawiam, zazdroszcząc jednocześnie swobody, łatwości wyrażania uczuć i przekazania ich innym w odpowiedniej formie.

Na koniec jeszcze raz przepięknie dziękuję za każdy głos oddany na mojego cudownego wnuczka.

[ hana-code-insert ] ''Dla' is not found

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.