Prośba o pomoc…

Prośba o pomoc…
19 grudnia 06:49 2012 Print This Article

1-strona[newmark][/newmark]Drodzy Państwo zanim życzenia świąteczne mam ogromną prośbę. Dotyczy ona ulotek z danymi Mateusza niezbędnymi do odprowadzenie 1% podatku właśnie dla tego cudownego dzieciaczka.

[ hana-code-insert ] ''Dla' is not found

Moja prośba jest być może zbyt śmiała, ale dla ratowania mojego wnuka jak wiecie zrobię wszystko, a mianowicie.

Kto z Was miałby ochotę, znał miejsca gdzie można by je umieścić, osoby, które mogłyby wykorzystać ulotki  a tym samym pomóc w zbiórce funduszy z odprowadzanego podatku, bardzo proszę o kontakt.

W naszym posiadaniu jest jeszcze ponad 2000 obustronnych ulotek, które nie będę ukrywał  nie były takie tanie. Dlatego moją prośbę kieruje do osób, które zrobią z nimi to, co należy?  Jeżeli w ogóle ktoś odpowie na mój apel, ·wyślę każdą ilość w dowolne miejsce Polski wskazane przez osoby, które zechcą nam pomóc?

Raz w roku z 1%   kupujemy, miedzy innymi części do inhalatorów. Suma samych nebulizatorów, membran, uszczelek itp. to około 4 tyś rocznie. Córka ostatnio zwracała mi uwagę, że właśnie nadchodzi czas, aby zamówić te właśnie  elementy.

Kochani skąd moglibyśmy zdobyć taką kwotę na same tylko części na cały rok?  Zawdzięczamy tę możliwości tym, którzy odprowadzili 1% podatku w zeszłym roku właśnie na subkonto Mateuszka,  za co raz jeszcze bardzo, bardzo dziękujmy. 

Zdaję sobie sprawę z faktu, że takich błagających o tę formę pomocy jest przeogromna ilość, dlatego to Wy wybierzecie osobę, organizację, zwierzę, drzewo, las itp., komu zechcecie pomóc. Jeżeli ktoś wybierze właśnie mojego wnuka, będziemy przeogromnie wdzięczni. Wierząc, że uda nam się uratować jego życie, zdajemy sobie jednocześnie sprawę, że bez Waszej pomocy i „ofiary serca” stanie się to niemożliwe.

Dlatego błagam Was o pomoc.

Marek Szostak, dziadek Mateuszka wraz z rodziną.

[ hana-code-insert ] ''Dla' is not found

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.