Wigilia tuż, tuż.

Wigilia tuż, tuż.
22 grudnia 09:13 2012 Print This Article

2012 cho_nka 46Za oknem -15 stopni. Tak zapowiada się cały dzień, czy wyobrażacie sobie, że w Wigilie nastąpi wielka odwilż? Tak ma być a szkoda, bo śnieg, mróz w naszych warunkach cieszy najbardziej w okresie od świąt do sylwestra włącznie, potem przynajmniej dla mnie mogłaby być już wiosna, ale cóż, na to nie mamy wpływu.

W miarę możliwości i dostępnych środków u nas też trwają przygotowania do świąt? Mimo, że choroby w rodzinie nie chcą odpuścić wszyscy starają się jak mogą. Żona z córką na dzisiaj zapowiedziały pracę w kuchni, ja mam jeszcze dostarczyć napoje, ale co dla mnie ważniejsze kupić coś dla Mateuszka. Kasy nie ma za wiele ale jakiś drobiazg muszę mu sprawić.

Przy okazji pragnę już teraz bardzo, bardzo podziękować tym wszystkim, którzy przesłali Mateuszkowi paczki z prezentami pod choinkę. Tylko dzięki Wam będzie ich sporo. Tylko dzięki Wam jesteśmy o nie spokojni. 

Cieszymy się przede wszystkim, dlatego, że on naprawdę na nie zasługuje a nas na taką ilość nigdy nie byłoby stać. To cudowne, wzruszające, jesteśmy Wam przeogromnie wdzięczni.  Popakujemy je tak, aby mógł długo jest otwierać zwłaszcza, że w tym roku Mateusz czytając napisy na opakowaniach ma je rozdzielać.  To jego debiut:)

··Miałem zamiar wymienić wszystkich z imienia i nazwiska, ale niektóre dane są nieczytelne, a nie chciałbym „broń boże” nikogo pominąć, stąd zwracam się jeszcze raz do wszystkich, którzy nadesłali cokolwiek dla Mateo

 – Nigdy Wam tego nie zapomnimy jak i wielu innych rzeczy, które służą temu cudownemu dziecku a nam dało to dodatkowo wiarę i nadzieję w to, że zostaniecie z Mateuszkiem, będziecie go wspierać aż do szczęśliwego końca, czyli leku na mukowiscydozę i pewności, że ona, na pewno go nam nie odpierze? Jeżeli wyrazicie zgodę, będę Was  o to błagał, dopóki mi wystarczy sił? Jesteście wielcy, cudowni i tak bardzo przez nas kochani. Dziękuję bardzo w imieniu moje córki i całej naszej zainteresowanej tym, aby uratować Mateo, rodziny.

Sam nasz bohater czuje się dobrze. Wszyscy uważamy, przynajmniej staramy się, aby nie „złapać jakieś infekcji”, która nie pozwoli nam w pełni przeżywać tych cudownych świąt. Zapewniam Was, jak co roku tak i w tym będziemy czuli na każdym kroku obecność tych wszystkich, którzy tak bardzo pomagają nam uratować Mateuszka i dzięki którym możemy spędzać spokojniej te święta.

Przed chwilą do pokoju wszedł Mateusz ze świątecznym, słodkim, kalendarzem adwentowych i jak  co roku, tak i w tym otwieramy okienka odliczając dni do wigilii, przy okazji pałaszuje czekoladki kryjące się pod każdym z numerów. To już nasza tradycja, jak mówi Mati. 

Kochani nie będę się rozpisywał, choć pewnie byłoby, o czym ale  wiem, że każdy z Was ma, co robić i nie czas na zaglądanie na strony internetowe. Musiałem jednak podziękować teraz, za prezenty od najcudowniejszych Mikołajów na świecie. Przynajmniej o nie, dla najważniejszej osoby nie musimy się martwić. 

Choć pragnę złożyć wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku już teraz,  to w sam wigilijny dzień, pozwolę zrobić to jeszcze raz.

[ hana-code-insert ] ''Dla' is not found

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.