Jaki początek, taki cały rok?

Jaki początek, taki cały rok?
01 stycznia 10:53 2013 Print This Article

Przychodnia - pogotowieNowy rok rozpoczęliśmy od porannej wizyty w Pogotowiu w Tczewie przy ul. Niepodległości. Mateuszek uskarża się na nieokreślone bliżej bóle w klatce piersiowej. Niczego, jeżeli chodzi zdrowie nie lekceważymy żadnego sygnału tym bardziej bólów tego typu.

Co byśmy zrobili bez naszego auta? Bardzo szybko zjawiliśmy się w pogotowiu, córka przygotowała dowód osobisty, bo przecież „e-wuś” wkroczyła? Być może, ale na pewno nie w tej jakże ważnej przecież placówce.

Pani za ladą wie na ten temat a przynajmniej sprawia takie wrażenie mniej niż my. Poprosiła o dowód ubezpieczenia 6 letniego dziecka, mrucząc coś pod nosem, że NFZ nie pracuje itp. Totalna porażka. Ta skądinąd miła Pani nie miała zielonego pojęcia o „e-wuś”.

1-stronaWracamy jednak do Mateuszka. Lekarz przyjął go natychmiast. Jak zwykle żona z córka w gabinecie ja na poczekalni. Może dobrze, bo mógłbym czasami nie wytrzymać ewentualnej nieudolności i powiedzieć o trzy słowa za dużo, choć czasami przydałoby się bardzo.

Przebadał go bardzo dokładnie, na hasło a może to serduszko stwierdził, że u takiego małego  dziecka, byłoby to kuriozum. Tu właśnie przydałaby się moja obecność w gabinecie. Poprosiłbym, aby sprawdzić  czy aby jednak nie mamy do czynienia z  kuriozum….Odpukać, poprosiłbym o zrobienie przynajmniej EKG. Niestety rodzina uwierzyła na słowo, oby wszyscy mieli rację, ja jednak jest zwolennikiem sprawdzania takich objawów, ale cóż.

Na wszelki wypadek, dlatego, że jak stwierdził Mateo choruje na muko i gdyby objawy nie ustępowały, wręczył skierowanie do szpitala. 

Wróciliśmy do mieszkania, mimo wszystko trochę uspokojeniu i będziemy obserwować. Mam nadzieję, że to tylko jakiś ból, który jest absolutnie niegroźny i szybko przejdzie.

Tak rozpoczął się Nowy 2013 Rok. 

[ hana-code-insert ] ''Dla' is not found

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.