MATIO dystrybutorem kamizelek VEST w Polsce

MATIO dystrybutorem kamizelek VEST w Polsce
23 marca 07:16 2013 Print This Article

Informacja udostępniona ze strony Fundacji „Matio” bez ich zgody.

HillRom  Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że w lutym 2013 r. zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem kamizelek drenażowych “The Vest” ® . W celu podniesienia jakości swoich usług, światowy lider w zakresie wyposażenia medycznego, firma Hill-Rom obdarzyła nas zaufaniem i podpisała z nami umowę dystrybucyjna. To dla nas duże wyzwanie, gdyż zdajemy sobie sprawę, że ten sprzęt rehabilitacyjny ma ogromne znaczenie w poprawie jakości życia pacjentów. Jest to także jeden z elementów rozwoju Fundacji w .

the_vest_w330W celu przejrzystości finansowej do dystrybucji kamizelki „The VEST” ® została powołana MATIO Sp. z. o. o z siedzibą przy ul. Celnej 6, 30-507 Kraków, nr NIP 679-308-58-90, REGON 122693320, KRS 0000437871, BANK BNP Paribas o/Kraków 32 1600 1013 1847 3370 0000 0001. Całość dochodu spółki przekazywana jest na rzecz naszej Fundacji.

Mamy nadzieję, że nasza współpraca pozwoli zadbać o jak najlepszą jakość życia naszych podopiecznych, bo wszak to jest priorytetem naszego działania.thevest

Zamówienia kamizelki „The VEST” ® prosimy kierować do Fundacji MATIO. Fundacja nadal będzie także dofinansowywać zakup kamizelek dla chorych na mukowiscydozę. Tak jak dotychczas Zespół Fundacji MATIO pomaga w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z dofinansowywaniem kamizelek jako sprzętu rehabilitacyjnego przez Powiatowe Centra Pomocy Rodzinie, inne fundacje i stowarzyszenia, firmy, państwowe i prywatne instytucje służby zdrowia.

 

Informacja dla podmiotów publicznych MATIO Sp. z o. o. ma możliwość uczestniczenia w przetargach publicznych na zaopatrzenie w sprzęt rehabilitacyjny.

Informacje : matio_med@mukowiscydoza.pl , 12 296 41 47

zamówienia VEST

  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.