Dla niego wszystko…

Dla niego wszystko…
03 czerwca 09:15 2013 Print This Article

atrakcja13Co u Mateuszka? 

Nie jest źle, choć kaszle i momentami dosyć intensywnie a czasem w ogóle lub sporadycznie.  Tak już jest i będzie, ale od ostatniej infekcji nie możemy narzekać, pamiętając oczywiście jak szybko może się sytuacja radykalnie zmienić. Natomiast na dzień dzisiejszy jest dobrze.

[ hana-code-insert ] ''Dla' is not found

W ostatnich dniach jak część z Państwa wie Mateusz miał okres pełen wrażeń, wzruszeń i radości. Urodziny, dzień dziecka, jego i nasz ukochany szczeniak, który wprowadził w nasze progi mnóstwo zamieszania, ale Mateuszek bardzo go pokochał, mimo że podgryza mu stopy i spodnie. Mam nadzieję, że ten szczeniak, nasza sunia Cora da mu tyle szczęścia i obdarzy go miłością taką jak nasz poprzedni, nieodżałowany przyjaciel, członek rodziny, Kastorek.

przyjaciel na zawsze10057

Korzystając z okazji jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim, dzięki którym  w ostatnich dniach Mateusz promieniał ze szczęścia i radości. Chciałoby się, aby ten okres trwał wiecznie, ale niestety „życie to są tylko chwile”  i tych radosnych i szczęśliwych jest znacznie, znacznie mniej.

Po za tym życie nasze toczy się zwykłym dla nas trybem a wszystko, co robimy tak naprawdę podporządkowane jest Mateuszkowi, jego i naszej walce z mukowiscyodzą w oczekiwaniu na jakiś przełom w pracach naukowców nad wreszcie skutecznym lekiem. 

Staramy się jak najwięcej spacerować, igrać na świeżym powietrzu by kondycja fizyczna Mateuszka a przy następnej spirometrii wynik nie był gorszy od poprzedniego. 

atrakcja20W dniu wczorajszym zafundowaliśmy mu niespodziewany naturalny drenaż a mianowicie postanowiliśmy przejechać się naszą miejską atrakcją, jaką była do wczoraj pseudo kolejka.

Już dawno obiecałem Mateo, że przejedziemy się tym środkiem lokomocji i stało się. Pojazd ruszał  z Bulwaru nad Wisłą i robił mniej więcej półgodzinny przejazd ulicami miasta. Kupiliśmy bilety, drożyzna 5 zł od osoby, Mateusz, córka i ja, 15 zł „poszło w pole w las”, ale czego się nie robi dla uśmiechu i radości dziecka.

Posłusznie wsiedliśmy do wagoników i wszystko wyglądało dobrze do póki „pociąg” nie ruszył. 

Moi drodzy masakra, już na pierwszej dziurze w naszych tczewski drogach uświadomiłem sobie  jak będzie wyglądała cała podróż. Siedzenia oczywiście twarde, ale to nie miałoby wpływu na komfort przejazdu, gdyby właściciel zadbał o  odpowiednie amortyzatory, choć nie wiem czy to dałoby coś na wspomnianych dziurawych nierównych drogach.

Wydawało się, że córka, ale i ja  jesteśmy bardziej odporni na wstrząsy, błąd okazało się, że jednak  Mateusz najlepiej zniósł tę teraz wiem, że wątpliwą atrakcję. Co prawda potem stwierdził, że bolała go trochę pupa, ale mimo to był zadowolony i co ciekawe kiedyś jeszcze raz chce powtórzyć przejazd? Beze mnie drogi wnusiu, beze mnie…{#moods_dlg.Shocking}

atrakcja03

Kochani, jeżeli ktoś ma sztuczną szczękę to i „corega tabs” nie pomoże. Przestrzegam przed tego typu przejazdem po spożyciu jakiegokolwiek posiłku itp. Trzeba samemu spróbować jazdy tym wehikułem, aby wiedzieć, że właściciel nie zasługuj na pozytywną rekomendację a wręcz przeciwnie. Nie polecam wręcz odradzam. Zawsze się zastanawiałem widząc kolejkę jadąca ulicami miasta, dlaczego jest w niej tak mało ludzi, teraz wiem.

Mimo, że czekałem z utęsknieniem, kiedy wreszcie wysiądę z tego pojazdu, to radość na twarzy Mateusza zrekompensowała wszystkie niedogodności, choć apeluje jednak do organizatorów i właściciela nie atrakcja24 wykorzystujecie biednych ludzi, dzieci. Nawet za darmo nie chciałbym powtórzyć tej wątpliwej wycieczki.

Mimo, że  z nieukrywanym zadowoleniem wróciliśmy  do mieszkania to przecież nie koniecznie nam miało się podobać, ale temu, dla którego zrobimy wszystko, bo jest wart każdej niedogodności i każdego wyrzeczenia.

Miłego dnia.

[ hana-code-insert ] ''Dla' is not found

[wysija_form id=”5″]

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.