„To mukowiscydoza i on będzie już zawsze kaszlał”

„To mukowiscydoza i on będzie już zawsze kaszlał”
25 sierpnia 08:37 2013 Print This Article

Szkola II07Zauważyliście pewnie, że na stronie od kilku dni dzieją się dziwne rzeczy? Tak to prawda. Nie wiem i nikt z moich znajomych znających się na tego typu problemach nie ma pojęcia, dlaczego i co stało się ze stroną.

[ hana-code-insert ] ''Dla' is not found


Szkola II10Poznikały wpisy, komentarze zdjęcia, widgety i mnóstwo innych ważnych elementów tworzących stronę. Zwykle na serwerze wykonywane są kopie bezpieczeństwa i tym razem też tak było, ale? Awarię zauważyłem około godziny 5 rano a kopia została wykonana o godzinie, 6 czyli już po awarii strony. Na domiar złego kopia wykonywana jest raz na dobę i nadpisuje poprzednio wykonaną.  Czyli mogłem przywrócić kopie z awarią strony.
Nie ukrywam, że bardzo mnie to zmartwiło. Siedzę nad którąś już wersją strony Mateuszka od 7 lat i naprawdę wkładam w nią nie tylko serce, ale i mnóstwo pracy. Bywają dni, że przy pracy nad stroną spędzam 8 a nawet więcej godzin.
Stąd ta niespodziewana awarii wprawiła mnie w fatalny nastrój. 

Obecnie jak widać przy pomocy osób, które pomagają mi od samego początku udało nam się doprowadzić ją do stanu obecnego. Zdecydowaliśmy się, choć nie było to łatwe na przeniesienie strony na nowy serwer. Dlaczego nie było łatwe ano, dlatego, że przez te wszystkie lata nie musiałem płacić za miejsce na serwerze, teraz sytuacja się oczywiście zmieniła? Korzystam obecnie z 14 dniowej wersji próbnej a najpóźniej do 9 września muszę zapłacić roczny „abonament”, który wynosi ponad 200 zł. Strona Mateo jest dla nas oknem na świat i nie możemy jej utracić. 

Przy okazji pragnę jeszcze raz podziękować Radkowi, który od samego początku opiekował się stroną na serwerze i użyczał nam na nim miejsca, oczywiście bezpłatnie. Bardzo, bardzo Ci dziękujemy. 
Wiem, że niektórym udaje się znaleźć sponsora, który raz do roku finansuje miejsce na serwerze, mnie coś takiego się nie udało, choć próbowałem. Trudno musimy sobie jakoś radzić?

Na koniec tej krótkiej informacji, kilka słów o aktualnym stanie zdrowia Mateuszka.
W dalszym ciągu czuje się dobrze, choć ten wspominany przeze mnie w każdym wpisie kaszel, nie ustępuje, ale jak powiedziała Pani doktor z Poradni Mukowiscydozy w Gdańsku opiekująca się, no może to za dużo powiedziane,spacer066 kontrolująca,  co jakiś czas jego stan zdrowia – „to mukowiscydoza i on będzie już zawsze kaszlał”. 
Po za tym wydaje się, że jest nieźle. Przybiera na wadze, co jest niezmiernie ważne, „rośnie w oczach”. Jego aktualny wzrost to 131 cm a waga prawie 30 kg, dokładnie 29,600. Myślę, że doktor powinna być zadowolona, choć różnie to bywa.

We najbliższa środę  28 sierpnia jedziemy na kontrolną wizytę do Gdańska i z lekką jak zawsze obawą, ale nadzieją, że i tym razem wyniki badania i wymazu będą zadowalające? Oczywiście zainteresowanych poinformuję na  uporządkowanej po awarii stronie Mateo,  już na nowych, choć jeszcze nieopłaconym serwerze.
Mam nadzieję, awaria nie spowodowała odpływu zwolenników jak i przeciwników pojawiających się na niej informacji? Chcę wierzyć, że tych pierwszych jest więcej Well Done

··Więcej wkrótce.

Miłego dnia.

P.S. Kilkanaście zdjęć z ostatniej nasze wyprawy z „Corunią” Mateuszka. „Dzisiaj planujemy następny taki wypad”

[ hana-code-insert ] ''Dla' is not found

[wysija_form id=”5″]

  Article "tagged" as:
  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.