Systematyczne wpisy…

Systematyczne wpisy…
27 sierpnia 10:38 2013 Print This Article

spacer33Od nowego roku szkolnego ( data umowna) postanowiłem, że wpisy na stronie Mateuszka będą ukazywały się systematycznie, co 3 dni. Jeżeli zdarzy się coś na tyle ważnego i uznam, iż należałoby Was  o tym poinformować, wpis pojawi się natychmiast bez względu na kolejny termin następnego.

[ hana-code-insert ] ''Dla' is not found


Dlatego też namawiam wszystkich, których interesuje los Mateuszka jak i inne wiadomości ukazujące się na naszej stronie, aby  zapisać  się do naszego newslettera wtedy otrzymacie Państwo informację na e-mail o nowej wiadomości. Bardzo serdecznie zapraszam.

[wysija_form id=”5″]

Na koniec w tej krótkiej informacji pragnę przypomnieć, że jutro na godzinę 13:00 jesteśmy umówieni na wizytę kontrolną w Poradni Mukowiscydozy w Gdańsku. Wizyta ta będzie o tyle inna, że tym razem nie pojedzie z nami mamusia Mateuszka z powodu kłopotów zdrowotnych. Czyli Babcia i dziadek w akcji. A to się pewnie Pani doktor ucieszy? Mam nadzieję, że przyjmie nas normalnie i nie będzie robiła trudności w udzieleniu wszystkich potrzebnych informacji o stanie zdrowia Mateuszka. W razie, czego będziemy w posiadaniu dodatkowego  upoważnienie od córki.

Bardzo serdecznie pozdrawiam a poniżej aby wpis był trochę ciekawszy kilkanaście zdjęć ze wczorajszego spaceru z Mateuszkiem. Może kogoś zainteresują.

Życzę miłego i spokojnego dnia.


[ hana-code-insert ] ''Dla' is not found[wysija_form id=”5″]

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.