„Czy jeszcze wolno nam prosić”?

„Czy jeszcze wolno nam prosić”?
16 września 08:57 2013 Print This Article

COREK02w kopiaMój apel zamieszczony na Facebook. Po namyśle postanowiłem zamieścić go również na stronie Mateuszka, co poniżej czynię.

[ hana-code-insert ] ''Dla' is not found


„Na tę zabójczą chorobę cierpi mój jedyny wnuk.

http://www.mati-szostak.pl/o-mnie/o-chorobie/

COREK08Pomóż nam proszę, w próbie ratowania jego życia. Masz dzieci, wnuki, kochasz je bardzo?. Wiem, że tak.

Spróbuj proszę, chociaż przez moment zrozumieć nasze postępowanie wynikające właśnie z bezgranicznej miłości, która nie pozwala nam nawet na chwilę odpuścić. Sami nie damy rady, a wierzcie mi bardzo, bardzo się staramy. Co nam pozostało, co byście zrobili na naszym miejscu? Czy nie błagalibyście o pomoc czując bezradność, cholerną niemoc, kiedy brakowałoby Wam „środków, sposobów na ich zdobycie”, aby ratować życie, niewinnego dziecka, które tak bardzo nam ufa i wierzy, że przy nas nic złego mu się nie stanie?

Nie chcemy żebrać o pomoc, pragniemy sami ratować to dziecko, niestety w tej chwili to nie możliwe, nad czym ubolewamy od samego początku choroby Mateusza. Tak źle i tak niedobrze?

Stąd nasze nieustające apele o pomoc. Jeżeli teraz nie zrobimy wszystkiego, co w naszej mocy, to, kiedy znajdzie się lek na te chorobę może okazać się, że już niestety za późno?

Proszę, więc wszystkich zniesmaczonych moimi ciągłymi apelami o wyrozumiałość a Tych, którzy mogą pomóc nam w przedłużeniu nadziei na uratowanie mu życia o wsparcie i w miarę możliwości o pomoc.

Wierzę, że kiedyś uda nam się wszystkim odwdzięczyć a jednocześnie żałujemy, że na dzień dzisiejszy pozostaje to tylko kwestia wiary, choć… Życie jest tak nieprzewidywalne, o czym niestety przekonaliśmy się 7 lat temu, kiedy nagle wszystko legło w gruzach za sprawa choroby mojego jedynego wnuczka, że niczego już wykluczyć nie można.
Jeszcze raz przepraszam i z góry dziękuję za wyrozumiałość”


[ hana-code-insert ] ''Dla' is not found[wysija_form id=”5″]

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.