Bilans 7 latka – zaczynamy…

Bilans 7 latka – zaczynamy…
25 września 07:09 2013 Print This Article

codziennosc226: 44: 33 AM
Za godzinkę kierujemy się w stronę Gdańska a dokładnie Gdańsk Oliwa ulica Polanki, Szpital Dziecięcy. Cel- coroczny bilans stanu zdrowia dziecka chorego na mukowiscydozę. Dziecko –  Mateusz lat 7

[ hana-code-insert ] ''Dla' is not found


Chciałem krótko poinformować tych, którzy jeszcze nie wiedzą o kolejnych już corocznych badaniach Mateuszka pod kątem niszczącego działania choroby, na którą cierpi. Nie wiemy jeszcze czy badania odbędą sie w ciągu 2 czy może potrzebny będzie jeszcze nasz 3 wyjazd do Szpitala. Mam nadzieję, że Piątek będzie ostatnim dniem naszych wyjazdów na w/w badania.
Z tego, co zdołaliśmy ustalić w dniu dzisiejszym Mateo będzie miał badania z krwi, USG i być może jeszcze inne. Jeżeli jednak tylko te wymienione to w następnych dniach nie jak pisałem EKG, ale ECHO serduszka i Tomografię płuc.
Mateuszek już tyle razy przechodził różne badani także i do tych podchodzi ze zrozumieniem. Rozmawiamy kilka dni o badaniach i wiem, mimo że Mateo nie daje po sobie tego poznać najbardziej nie tyle boi się, co czuje znaczny dyskomfort przed kłuciem, czyli pobieraniem krwi. Mam nadzieję, że w tym roku znajdzie się fachowa osoba i nie będzie potrzeby szukania żył w drugiej rączce.
Mateuszek teraz robi drugą już z kolei inhalację. Oczywiście musi być na czczo i za dokładnie 30 minut wychodzimy na parking. Musimy przeprowadzić rutynowe sprawdzanie auta, zatankować i ruszamy w drogę.
To na dzisiaj tyle. Tak bardzo pragniemy, aby wyniki badań nie były gorsze od zeszłorocznych, wtedy byłoby wspaniale.
O tym i o innych zdarzeniach będę starał się sie informować systematycznie.

Miłego dnia.


[ hana-code-insert ] ''Dla' is not found[wysija_form id=”5″]

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.