„Serce za Serce”

„Serce za Serce”
16 października 05:59 2013 Print This Article

Październik 16, 2013
Wczoraj  Mateusz na swojej stronie wspierał apel „siepomga” o pomoc dla Klary.snap_0011378993544
Mimo choroby Mateusza i problemów z nią związanych, nasze oczy i serca zawsze pozostaną otwarte na cierpienia innych. Nie tylko Mateusz potrzebuje Waszego wsparcia i pomocy. Apelujemy i będziemy… 

serca021apelować o pomoc dla innych. Domyślamy się, choć przypadki są bardzo rożne, co czują rodzice i opiekunowie chorych. Przy okazji zwracam się po raz kolejny z prośbą o zamieszczanie apeli innych na swoich stronach i blogach, wymienianie się banerami, odnośnikami. To takie proste. Nie wymaga żadnych środków finansowych, jedynie odrobinę chęci i dobrej woli a bardzo może pomóc. Mimo swoich ogromnych problemów nie zamykajmy się. Przynajmniej nam trudno byłoby oczekiwać pomocy w ratowaniu Mateuszowi życia, nie widząc cierpienia i potrzeb innych chorych.


Serdecznie pozdrawiam.serca033 


Proszę zapisz się do naszego newslettera a na bieżąco będziesz informowany o pilnych akcjach pomocy innym, w szczególności dzieciom ale oczywiście nie tylko. „Życie masz tylko jedno, obyś nigdy nie musiał znaleźć się po tej drugiej stronie” – wykluczonych, pozostawionych samym sobie, bezradnym, błagających o pomoc w ratowaniu życia najbliższych.


221

[wysija_form id=”5″]

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.