„Próbujemy szukać sponsora”

„Próbujemy szukać sponsora”
13 listopada 07:31 2013 Print This Article

myjemy11Witam serdecznie.
Wiem, że pewnie nic z tego apelu nie wyjdzie jak co roku ale wiem też, że niektórym się udaje. Poszukujemy ewentualnego sponsora, firmy, która pomogłaby nam wydrukować ulotki formatu A6,
abyśmy mogli wziąć aktywny udział w szybko zbliżającej się akcji „Podaruj swój 1% podatku” 
Walczymy o tę formę pomocy od kilku lat ale bez stosownych reklam przy tak olbrzymiej ilości osób, organizacji staje się to po prostu niemożliwe. Stąd nasza próba znalezienia sponsora.
Zapewne nie powinienem o to prosić, ktoś powie, że są ważniejsze rzeczy i owszem są ale dzięki pomocy ludzi którzy podarują 1% podatku właśnie Mateuszkowi, mamy szansę na częściowe pokrycie corocznych stałych wydatków umożliwiających prawidłowe działanie np. inhalatorów ( dodam, że tylko części zamienne do jednego z nich, które muszą być wymieniane w ciągu roku to koszt około 3000 zł) nie wspomnę już o innych potrzebach związanych z próbą walki z mukowiscydozą.
Stąd jeszcze raz proszę o wybaczenie tych dla, których powyższy apel wyda się zbyt śmiały i niepotrzebny ale ta forma pomocy jest dla nas bardzo ważna. Pomoc w formie odprowadzenie 1% dla mojego wnuka, jej efekt, przekłada się na poziom jego leczenia przez następne miesiące. Nie możemy sobie pozwolić aby nie brać udziału w tej szczytnej akcji pomocy. „Im mniej o nas wiedzą tym mniejsze szanse na pomoc”
Mój wnuk musi żyć. Sami nie damy rady mu pomóc. Niestety musimy błagać o pomoc za co bardzo, bardzo przepraszamy ale nie mamy w tej chwili innego wyjścia.

Jeszcze raz bardzo przepraszam
221
Marek Szostak – dziadek Mateuszka[ hana-code-insert ] ''Dla' is not found[wysija_form id=”5″]

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.