Jak odpowiedzieć?

Jak odpowiedzieć?
14 listopada 14:55 2013 Print This Article

poranek 14 listopad18Kilkanaście zdjęć   z dzisiejszego poranka. Tak codziennie wygląda ich wzajemne powitanie.

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found
Po za tymi mam nadzieję fajnymi obrazkami Mateuszek czuje się nadal dobrze. Zresztą widać to na zamieszonych fotkach.Mija dzień za dniem, tydzień za tygodniem, codzienne zajęcia szkolne i związane z nimi nowe, dodatkowe obowiązki sprawiają, że czas biegnie bardzo szybko, za szybko.
Mateusz dorasta w oczach fizycznie i psychicznie. Jego świadomość i wiedza na temat choroby, na którą cierpi również systematycznie wzrasta, co sprawia, że często staje przed  koniecznością odpowiedzi na jego pytania, trudne dla mnie pytania.
Nikt mnie, zresztą jak i nas wszystkich nie przygotował na tego typu konwersacje. Choć wiedziałem, że to tego dojdzie to i tak bardzo trudno jest na ten temat rozmawiać zwłaszcza, że mogę tylko wyczuwać poprzez dokładną obserwację jego reakcji na nowe dla niego wiadomości.
Trudno, bardzo trudno o tym pisać jeszcze trudniej wziąć na siebie odpowiedzialność za słowa a przecież nie ma innego wyjścia jak przekazać mu w odpowiedni sposób  do wieku, dojrzałości psychicznej, odporności, prawdę.

Tak jak bardzo go kocham tak bardzo mocno przeżywam jego pytania, które zadaje coraz częściej? Czy potrafię mu na nie odpowiedzieć i zrobię to tak jak należy?


[ hana-code-insert ] ''Dla' is not found[wysija_form id=”5″]

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.