APEL!!!!!!APEL!!!!!!!!APEL!!!!!! Czytajcie! Udostępniajcie! Działajcie! (Facebook)

APEL!!!!!!APEL!!!!!!!!APEL!!!!!! Czytajcie! Udostępniajcie! Działajcie! (Facebook)
20 lutego 05:58 2014 Print This Article
1151050_369584593168718_609451280_nAktualizacja statusu
APEL!!!!!!APEL!!!!!!!!APEL!!!!!!
Czytajcie! Udostępniajcie! Działajcie!Kochani wczoraj działaliśmy w bólu i rozpaczy, dzisiaj musimy działać w sposób usystematyzowany, aby ratować Nasze Polskie Dzieci chore na neuroblastomę, aby miały taki sam dostęp do leczenia, jak inne dzieci na świecie!!!!!
Uruchamiamy akcję, mającą na celu uświadomienie władzom tego kraju, że w nas jest siła i nikt nie będzie nas olewał, szczególnie jeśli chodzi o ludzkie życie!!!!!
Uruchamiam nieformalne stowarzyszenie pod nazwą Pomoc Polskim Dzieciom chorym na neuroblastomę!!!!!! Niech śmierć Filipka Kubisia nie pójdzie na marne!!!! Państwo Polskie ma obowiązek udostępnić tym dzieciakom leczenie przeciwciwciałami monoklonalnymi anty-GD2!!!!! Dosyć błagania o pieniądze i chodzenia z puszką po ulicy!!!!! To upokarzające!!!!!!Tym dzieciom to się należy i ta kuracja ma zostać wpisana w Polsce do protokołów leczenia dzieci chorych na neuroblastomę!!!!!
Rzecznik prasowy ministerstwa zdrowia
Krzysztof Bąk
Tel. 784 005 898

Poniżej mój SMS 

SMS do rzecznika prasowego ministerstwa zdrowia:
Witam, nie tak dawno rozmawialiśmy o Franiu Błachu chorym na neuroblastomę, któremu jak i czwórce!!!!!! Dzieci, które aktualnie są w podobnej sytuacji, Państwo Polskie odmawia pomocy, mimo że taką pomocą objęte są wszystkie chore na neuroblastomę dzieci na całym cywilizowanym świecie, włącznie z Rosją. Chcę abyście Państwo wiedzieli, że w dniu wczorajszym zmarł Filip Kubiś, który na czas nie zdążył uzbierać pieniędzy na leczenie zagranicą! Nam udało się uzbierać pieniądze dla Frania i czeka na termin, choć kurację powinien rozpocząć 6 tygodni temu!!!!
Jak będzie Pan zasypiał proszę pamiętać w modlitwie o Franiu, Kubie, Ali , Dominiku i Szymonie bo widać tylko to Państwo Polskie jest w stanie dla tych dzieci zrobić!!!!
Franio Błach! Ala Kosmala! Kubuś Szlachcic! Dominik Młynkowiak! Szymon Uznański! To dzieci, na które Państwo Polskie wydało wyrok śmierci! Filipku odpoczywaj w spokoju……
Paulina Szubińska Gryz[wysija_form id=”5″]

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.