Cieszyć się radością innych

Cieszyć się radością innych
08 marca 03:40 2014 Print This Article

 

zabawa01Na pierwszy rzut oka nic nieznaczący epizod z codziennego życia Mateuszka? Jednak dla mnie jest ogromną radością ( nie raz o tym wspominałem)  patrzeć na uśmiech, szczęścia i radości  Mateuszka z tak małej rzeczy, jaką jest zabawką, którą otrzymał w paczce z Anglii. Tak jest z każdym drobiazgiem, z którego on potrafi się cieszyć. Stąd powtarzam moje słowa, że zasługuje na „wszystkie prezenty świata”, bo potrafi je docenić.

[ hana-code-insert ] ''Kalendarz’' is not found

Wpis może wydać się Wam banalny i nic nieznaczący, ale dla mnie jest bardzo ważny.

Trochę zdjęci na weekend.Przy okazji pragnę jeszcze raz podziękować za paczkę z Anglii, cytując wpis z działu „Dziękujemy”

„Serdecznie dziękujemy Pani Marcie Cwiękała za zorganizowanie i przygotowanie wraz ze swoimi przyjaciółmi cudownej paczki dla Mateuszka i nie tylko jak się przekonacie Państwo na zamieszczonych zdjęciach.
Te chwile radości pomagają nam wszystkim zapomnieć, choć na chwilę o potworze, który zabija mojego wnusia a skupić się na jego radości i szczęściu. Naprawdę dziękujemy, dla nas to ogromna pomoc.
Na zawsze wdzięczni  i oddani wszystkim, którzy wspierają nas w walce, z mukowiscydozą Mateuszka dając nam nadzieję, że być może uda się go uratować. Bez niego nie ma dla nas miejsca na tym „ziemskim padole”.
Masze serce należą do Was”.


[ hana-code-insert ] ''test’' is not found[wysija_form id=”5″]

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.