Konferencja naukowa „Międzynarodowy Dzień Badań Klinicznych, Badania kliniczne w chorobach rzadkich

Konferencja naukowa „Międzynarodowy Dzień Badań Klinicznych, Badania kliniczne w chorobach rzadkich
29 kwietnia 05:30 2014 Print This Article

10314626_10152275459253463_4631762195235772207_nKonferencja naukowa „Międzynarodowy Dzień Badań Klinicznych, Badania kliniczne w chorobach rzadkich”

Ashampoo_Snap_2014.02.20_06h03m04s_001_

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa w imieniu  Wydziału Lekarskiego UJ CM na Konferencję naukową „Międzynarodowy Dzień Badań Klinicznych, Badania kliniczne w chorobach rzadkich”, która odbędzie się 7 maja 2014 w Krakowie. Konferencja ta organizowana jest we współpracy z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym w obszarze
polskiej platformy medycznej POLCRIN,  MATIO Fundacją Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę oraz Małopolskim Ośrodkiem Medycyny Translacyjnej UJ CM.  Z uwagi na wieloaspektową problematykę oraz chęć poprawy sytuacji i jakości życia osób cierpiących na choroby rzadkie, Konferencja poświęcona będzie zagadnieniom związanym właśnie z chorobami rzadkimi w tym rozwiązaniom systemowym proponowanym pacjentom i rodzinom pacjentów. Udział wielu doświadczonych specjalistów z kraju i zagranicy w charakterze prelegentów pozwoli na przybliżenie tej ważnej tematyki i przedstawienie jej na wielu płaszczyznach i z ujęciem kluczowych w tej dziedzinie aspektów. Konferencja jest organizowana zarówno dla lekarzy, specjalistów jak i przedstawicieli organizacji pozarządowych zainteresowanych tematyką.

więcej o chorobach rzadkich

List do Komitetów wyborczych startujących w wyborach do europarlamentu

http://www.mukowiscydoza.pl/sila-w-genach.html

[wysija_form id=”7″]

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.