„Niech żyje Polska Rzeczpospolita Zusowska”

„Niech żyje Polska Rzeczpospolita Zusowska”
04 maja 08:45 2014 Print This Article
 • inne14To nieprawdopodobne, niedługo łatwiej będzie trafić w lotto niż otrzymać świadczenia, które są gwarantowane ustawą, osobom uprawnionym, bez łaski. Nieprawdopodobne jest również to, że jedna osoba stając na „jednoosobowej komisji” z taką samą chorobą, w takim samym mniej więcej stanie otrzyma wszystko, co przysługuje na kilka czy nawet kilkanaście lat. Następnej 10 minut później orzecznik, „Bóg i władca” zabiera wszystko, bo, bo taki ma kaprys.
  [ hana-code-insert ] ''test’' is not found

  Albo założył sobie np. dzisiaj daję, co drugiej czy co trzeciej osobie, ot tak dla hecy, przecież nikt mu nic nie jest w stanie zrobić, nawet jak jego decyzja spowoduje olbrzymie pogorszenie stanu inne11zdrowia czy nawet doprowadzi do śmierci.
  Czy ktoś słyszał kiedykolwiek, że orzecznik ZUS został ukarany już nie powiem skazany za swoje błędy?
  W jakim kraju my żyjemy? A no w takim, w którym dziecko chore w przypadku mojego wnuczka na mukowiscydozę jeszcze 7 letnie, staje na komisji lekarskiej i wszyscy trzymają kciuki, aby się udało.
  Dziękujemy pięknie za wsparcie i trzymanie kciuków, ale z tego wynika, że nie ma znaczenia stan dziecka, choroba, konieczność opieki drugiej osoby, rehabilitacja itp., tylko, jaki humorek będzie miał orzecznik?

  Przecież aby budować, trzeba zabierać

Otrzymujemy życzenia, typu oby wam się udało. Znowu, bardzo za nie dziękujmy. Wsparcie jest dla nas ogromnie ważne, ale czy my chcemy kogoś oszukać, wyłudzić jakieś pieniądze? Nie, pragniemy uratować, życie Mateusza i jeżeli nasze Państwo nie pomaga, to choćby zechciało nie przeszkadzać i w bezczelny sposób za pośrednictwem urzędników państwowych, orzeczników, których być może kiedyś można było nazwać lekarzami skazują świadomie, bo przecież nic im nie grozi na nieprawdopodobne kłopoty, problemy, o których nie muszę chyba pisać. Czy to się kiedyś skończy, nie, bo choć wiemy, że to draństwo to jest na to przyzwolenie choćby dzięki bierności lekarzy leczących i kierujących na komisję?
Jaki orzecznik często inne specjalizacji niż choroba, z którą staje się na komisji w ciągi kilku dosłownie minut podważa lata leczenia przez specjalistów nie przyznając lub zabierając świadczenia, które w większości są niezbędne by można jeszcze mieć, choć minimalną szanse na poprawę stanu zdrowia a potem słowa lekarzy leczących, które mnie nieprawdopodobnie bulwersują:
jak on mógł zabrać świadczenia, przecież to nieludzkie?.. I tyle?
Tylko tyle za podważanie ich decyzji? Uważam, że odwołując się od decyzji orzecznika po odebraniu świadczenia powinni się lekarze leczący, kierujący na komisję a nie osoby, które na nie stają. Wtedy być może sytuacja się odrobinę zmieniła? Ale nie, lekarze, choć wspaniali specjaliści potem umywają ręce i tak to wszystko toczy się dalej od niepamiętnych czasów.

walka o oddech 36Podsumowując po co nam specjaliści wysokiej klasy, leczący w tym przypadku nasze dzieci, skoro byle orzecznik, który często ma tylko minimalne, ogólne pojęcie o chorobie, na krótkim paseczku ZUS neguje w 10 minut wszystkie decyzje, metod, sposoby leczenia wybitnych specjalistów nie powodując u nich praktycznie żadnych reakcji.
Może leczmy nasze dzieci, Mateusza cierpiącego na nieuleczalną, śmiertelną mukowiscydozę od razu o orzecznika ZUS, będzie prościej i szybciej a może od razu dajmy orzecznikowi prawo do decyzji o  eutanazji ileż to problemów by można uniknąć prawda?

„Niech żyje Polska Rzeczpospolita Zusowska”

A mój wnusio walczy o życie między innymi biegając aby zwiększyć pojemność płuc, by jak najdłużej samodzielnie oddychać. Będę próbował walczyć o niego dopóki mi wystarczy sił i zdrowia. Mnie Zus uzdrowił po 12 latach czy potrafi wyleczyć mukowiscydozę okaże  się 8 maja.„Przyszło mi do głowy aby walczyć o ogłoszenie pierwszy raz w historii polski ZUS świętym. Tyle uzdrowień na pewno nie miał żaden z dotychczasowych, wielkich kanonizowanych. Nie będzie kłopotu z udowodnieniem cudownych uzdrowień”

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found

[wysija_form id=”7″].

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.