„Niech żyje Polska Rzeczpospolita Zusowska”

by Marek | 4 maja 2014 08:45

Otrzymujemy życzenia, typu oby wam się udało. Znowu, bardzo za nie dziękujmy. Wsparcie jest dla nas ogromnie ważne, ale czy my chcemy kogoś oszukać, wyłudzić jakieś pieniądze? Nie, pragniemy uratować, życie Mateusza i jeżeli nasze Państwo nie pomaga, to choćby zechciało nie przeszkadzać i w bezczelny sposób za pośrednictwem urzędników państwowych, orzeczników, których być może kiedyś można było nazwać lekarzami skazują świadomie, bo przecież nic im nie grozi na nieprawdopodobne kłopoty, problemy, o których nie muszę chyba pisać. Czy to się kiedyś skończy, nie, bo choć wiemy, że to draństwo to jest na to przyzwolenie choćby dzięki bierności lekarzy leczących i kierujących na komisję?
Jaki orzecznik często inne specjalizacji niż choroba, z którą staje się na komisji w ciągi kilku dosłownie minut podważa lata leczenia przez specjalistów nie przyznając lub zabierając świadczenia, które w większości są niezbędne by można jeszcze mieć, choć minimalną szanse na poprawę stanu zdrowia a potem słowa lekarzy leczących, które mnie nieprawdopodobnie bulwersują:
jak on mógł zabrać świadczenia, przecież to nieludzkie?.. I tyle?
Tylko tyle za podważanie ich decyzji? Uważam, że odwołując się od decyzji orzecznika po odebraniu świadczenia powinni się lekarze leczący, kierujący na komisję a nie osoby, które na nie stają. Wtedy być może sytuacja się odrobinę zmieniła? Ale nie, lekarze, choć wspaniali specjaliści potem umywają ręce i tak to wszystko toczy się dalej od niepamiętnych czasów.

walka o oddech 36[3]Podsumowując po co nam specjaliści wysokiej klasy, leczący w tym przypadku nasze dzieci, skoro byle orzecznik, który często ma tylko minimalne, ogólne pojęcie o chorobie, na krótkim paseczku ZUS neguje w 10 minut wszystkie decyzje, metod, sposoby leczenia wybitnych specjalistów nie powodując u nich praktycznie żadnych reakcji.
Może leczmy nasze dzieci, Mateusza cierpiącego na nieuleczalną, śmiertelną mukowiscydozę od razu o orzecznika ZUS, będzie prościej i szybciej a może od razu dajmy orzecznikowi prawo do decyzji o  eutanazji ileż to problemów by można uniknąć prawda?

„Niech żyje Polska Rzeczpospolita Zusowska”

A mój wnusio walczy o życie między innymi biegając aby zwiększyć pojemność płuc, by jak najdłużej samodzielnie oddychać. Będę próbował walczyć o niego dopóki mi wystarczy sił i zdrowia. Mnie Zus uzdrowił po 12 latach czy potrafi wyleczyć mukowiscydozę okaże  się 8 maja.„Przyszło mi do głowy aby walczyć o ogłoszenie pierwszy raz w historii polski ZUS świętym. Tyle uzdrowień na pewno nie miał żaden z dotychczasowych, wielkich kanonizowanych. Nie będzie kłopotu z udowodnieniem cudownych uzdrowień”

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found

[wysija_form id=”7″].

Endnotes:
  1. [Image]: http://www.mati-szostak.pl/wp-content/uploads/2014/05/inne14.jpg
  2. [Image]: http://www.mati-szostak.pl/wp-content/uploads/2014/05/inne11.jpg
  3. [Image]: http://www.mati-szostak.pl/wp-content/uploads/2014/05/walka-o-oddech-36.jpg

Source URL: http://www.mati-szostak.pl/2014/05/04/niech-zyje-polska-rzeczpospolita-zusowska/