Wbrew rządzącym, walczymy dalej…

Wbrew rządzącym, walczymy dalej…
10 maja 08:01 2014 Print This Article

stres3Już po Komisji do Spraw Orzeczenia Niepełnosprawności.

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found

stres1Dopóki nie zobaczę na własne oczy decyzji nie napiszę, że wszystko zostało „załatwione po naszej myśli”? Choć na 99, 9 % interesujące nas punkty orzeczenia zostały „przyznane Mateuszowi” i jej Mamie do 16 roku jego życia.

Jeżeli tak jest to teraz możemy się skupić tylko i wyłącznie na walce o jego jak najlepszy stan do wynalezienia leku na tę prze paskudną chorobę. Czy zdążymy? Nie wyobrażam sobie innej opcji, ale bardzo się martwimy mijającym tak bardzo szybko czasem, bez leku.

Błagamy, pomóżcie nam utrzymać jego dobry jak do tej pory stan zdrowia. Większość wie, że sami nie damy sobie rady, zresztą nie tylko my. Nikt nie dałby sobie rady w walce z mukowiscydozą za, od 1 maja 1600 zł…Tyle otrzyma teraz córka wraz z dodatkiem dla samotnej matki wychowującej nieuleczalnie chore dziecko.

Tak praktycznie to jesteśmy bezradni. Co byłoby gdyby córka mieszkała sama z Mateuszkiem i miałaby zrobić wszystkie opłaty, wyżywić dziecko i siebie oraz oczywiście leczyć i rehabilitować, walczyć o życie ze śmiertelną mukowiscydozą jedynego synka?

Stąd ta komisja i jej wynik był dla niej tak ważny, bo gdyby skończyło się tak jak 2 lata temu, musiałby zmierzyć się z tym wszystkim, o czym wspomniałem powyżej za trochę ponad 600 zł.

W taki sposób polskie państwo pomaga nieuleczalnie chorym, niepełnosprawnym dzieciom i ich opiekunom.

Polska mówiąc ogólnie jest oczywiście zażartym przeciwnikiem eutanazji.  Jak wiec można nazwać tego typu sytuację, choćby właśnie na przykładzie mojej córki i wnusia?codz_enno__04 Powiem więcej, wykonanie eutanazji na życzenie osoby chorej trwa, no powiedzmy kilka minut, w przypadku wskazanym powyżej nasi włodarze skazują na bardzo powolną i długotrwała eutanazję, która może trwać wiele, wiele lat i to jest w porządku tak?

Reasumując eutanazja jest bebe, ale leczenia dzieci śmiertelnie, nieuleczalnie chorych, niepełnosprawnych za 600 zł miesięcznie jest jak najbardziej cacy?

Ile takich przypadków jest w naszym kraju?

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found

[wysija_form id=”7″]

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.