Myślał, myślał i przemyślał…

Myślał, myślał i przemyślał…
15 maja 14:02 2014 Print This Article

My15Tak pisałem 10.05 2014
„Już po Komisji do Spraw Orzeczenia Niepełnosprawności.
Dopóki nie zobaczę na własne oczy decyzji nie napiszę, że wszystko zostało “załatwione po naszej myśli”? Choć na 99, 9 % interesujące nas punkty orzeczenia zostały “przyznane Mateuszowi” i jej Mamie do 16 roku jego życia. Jeżeli tak jest to teraz możemy się skupić tylko i wyłącznie na walce o jego jak najlepszy stan do wynalezienia leku na tę prze paskudną chorobę. Czy zdążymy? Nie wyobrażam sobie innej opcji, ale bardzo się martwimy mijającym tak bardzo szybko czasem, bez leku” i co się porobiło…

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found

My34Czasem boję się sam siebie, swoich wątpliwości, myśli a przede wszystkim przeczuć, za często się spełniają. Co prawda pisałem, że dopóki nie zobaczę decyzji to do końca nie uwierzę i stało się?
Proszę sobie wyobrazić, że Pan doktor w domu myślał, myślał i przemyślał swoją decyzję, bo faktycznie była ona do 16 roku życia Mateusza i następnego dnia w pracy postanowił ją zmienić. Obecna decyzja już w naszych rękach a jej termin – na 3 lata.
O zmianie decyzji poinformowała córkę Pani, która wydawała jej decyzję. Ponoć ta decyzja o zmianie po nocy przemyśleń jest decyzją, z którą nikt do tej pory się nie spotkał. Nie wiem, ja w każdym bądź razie na pewno o czymś taki nie słyszałem.

Czyli przestroga, czy może, ciekawostka dla innych jest taka, że nawet jak orzecznik napisze w dniu komisji i wyda swoją decyzję i wiecie że pozytywną, to ona może się zmienić. Proszę o tym pamiętać, aby się nie zdziwić.

Co prawda 3 lata to też dla nas czas spokoju, ale jest różnica pomiędzy:
•- do 16 roku życia a na 3 lata przy prawie 8 latach Mateuszka?

Nic to, kto to wie, co będzie za 3 lata? Cieszymy się z tego oby tylko MOPS zdążył naliczyć świadczenia, bo już narzekają, że za późno dostarczone, bo oni naliczają tylko dokumentację dostarczoną do 10 danego miesiąca bla, bal bla. Coś czarno widzę. Co prawda wyrównają jak mówią w pod koniec czerwca, ale ten okres trzeba jakoś przeżyć, tylko czy kogoś to obchodzi?

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found

[wysija_form id=”7″]

05/15/2014

 

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.