„Mam chusteczkę higieniczną, wszystkie cztery rogi…”

„Mam chusteczkę higieniczną, wszystkie cztery rogi…”
18 czerwca 06:19 2014 Print This Article

wielka woda462014-06-18
Kolejny dzień z potwornym katarem. Nie mam gorączki więc bardzo dużo spacerujemy. Dziennie mniej więcej 2-3 godziny. Jest fajowo ale do dziadziusia i do mnie „przyczepiła się niechciana przez nas towarzyszka spacerów a mianowicie wielka pa
czka chusteczek higienicznych” ze zrozumiałych względów zawsze mamy ją gdzieś pod ręką ale nie tyle:)

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found

wielka woda44Pani doktor podczas wczorajszej wieczornej rozmowy telefonicznej zaleciła odstawienie połowy leków, ponieważ (tu użyła potocznego zwrotu) jestem „zalany”
Dzidziuś próbował mi wytłumaczyć, że „zalanym można być na wiele sposobów z różnych przyczyn”
Zaleciła wcześniej już zakupiony „Bero dual”. Mam nadzieję, że w końcu będę mógł normalnie oddychać i zacznę znowu „biegać po oddech”
Mamusia, babcia już czują się dobrze. Najgorsze chwile teraz przechodzi dziadziuś, ale mimo to naszych spacerów nie przerywamy.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję najpiękniej jak potrafię za zainteresowanie i pomoc, która jest mojej mamusi i mnie bardzo potrzebna.

Czekamy aż sytuacja się na tyle poprawi byśmy mogli zrobić mi wymaz z gardła, aby wykluczyć obecność niechcianych bakterii i upewnić się, że „pseudomonas” nadal nie atakuje mojego organizmu.

Niedługo wakacje i jak co roku wyjazd do ZOO i być może nad morze:) Resztę wakacji spędzimy, jak co roku w domu korzystając ze spacerów i wypadów za miasto. Obym tylko był na tyle zdrowy byśmy mogli korzystać z uroków mam nadzieję pięknego, słonecznego jednak nie upalnego lata, ( upał bardzo mnie meczy i „odbiera mi oddech”), na co wszyscy liczymy i wierzymy, że będzie dobrze.

Bardzo, bardzo dziękuję tym, którzy jeszcze trzymają za mnie kciuki i starają się pomagać w walce z moją jak dotąd nieuleczalną chorobą. Dla Was również pragnę żyć.

Pozdrawiam serdecznie.

Mateuszek Szostak

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found

[wysija_form id=”7”]

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.