Mimo nieuleczalnej choroby, to dziecko jak każde inne…

Mimo nieuleczalnej choroby, to dziecko jak każde inne…
25 czerwca 06:17 2014 Print This Article

tugrys1Witam serdecznie.
Dzisiaj troszeczkę z „innej beczki”

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found

tugrys8Co jakiś czas zwracamy się z ogromną prośbą do tych osób, rodzin których ukochane pociechy mówiąc potocznie wyrosły ze swoich ubrań, spodenek, dresów, koszulek, bluz itp.
Bardzo prosimy jeżeli ktoś ma problem z zaleganiem w/w rzeczy i nie wie komu ewentualnie je wydać a uważa że można z nich jeszcze korzystać, bardzo serdecznie prosimy o kontakt. Mateuszek z ogromną chęcią skorzysta ( a korzysta z tego typu pomocy praktycznie od urodzenia) z tego typu pomocy a zaoszczędzone przez ten dar pieniążki przeznaczymy na leki, leczenia itp.
Proszę mi wybaczyć tak bezpośrednią i pewnie zbyt śmiałą prośbę ale być może lepiej podarować jej mojemu wnuczkowi niż po prostu się ich pozbyć.

Hejterzy znowu nazwą moją prośbę „wyżulaniem” od ludzi używanych rzeczy ale jeżeli ktoś nas zrozumie i zechce pozbyć się niechcianych już rzeczy, będziemy wdzięczni.
Owszem chciałoby się pójść do sklepu i kupić mu to co potrzebne i niezbędne ale ceny czasami są zaporowe a i za zaoszczędzone w ten sposób pieniążki jak wspomniałem można wykorzystać do zakupu leków, części do inhalatorów, i wiele wiele innych medykamentów o których większość nie ma pojęcia.
Ewentualnych chętnych proszę o kontach a po konsultacji z żeńską częścią rodziny  podałbym rozmiary.
Jeszcze raz przepraszam za prośbę i przy okazji pragnę gorąco podziękować tym wszystkim którzy przez lata pomagali nam w tej formie a Mateuszek chodził w pięknych „ciuszkach” na które ludzie na ulicy zwracali uwagę:)
Dziękuję jeszcze raz.
Oczywiście ze ewentualna przesyłkę zwrócimy wydane pieniążki.

 


Ważne!

Usunąłem prośbę o nieużywany, nikomu niepotrzebny telefon. Za tę prośbę zostałem dosłownie zmiażdżony. Być może słusznie. Zapewniam jednak, że nie miałem nic złego na myśli. Dosyć naiwnie pomyślałem, ( być może za szybko) że jak poproszę o rzecz nikomu już niepotrzebną aby sprawić Mateo radość, nie będzie w tym nic złego. Myliłem się,  za co jeszcze raz osoby zniesmaczone bardzo przepraszam. Oczywiście proszę o tym zapomnieć,

Jeżeli prośba o nikomu już niepotrzebne używane rzeczy, ubranka dla Mateusza również bardzo drażni i denerwuje. Jeżeli uważacie że jest bardzo niestosowna, bezczelna, roszczeniowa, proszę o kontakt usunę i przeproszę.

Przepraszam.

 


 

Na koniec pragnę uprzedzić zarzuty niechętnych nam ludzi.

Chodzi tylko i wyłącznie o rzeczy już nieużywane, nikomu niepotrzebne.

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz przepraszam

Marek Szostak – dziadek Mateuszka

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found

[wysija_form id=”7″]

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.