„Jeszcze nie jesteśmy sami”, dziękujemy.

„Jeszcze nie jesteśmy sami”, dziękujemy.
17 lipca 07:36 2014 Print This Article
GOSCIE08Witam serdecznie.
W dniu wczorajszym zaszczycili nas wizytą nasi cudowni przyjaciele i osoby, które robią wszystko od ponad 4 lat aby przedłużyć a wierzymy wszyscy uratować życie mojego wnuczka. Ich wsparcie w każdym aspekcie, przyjaźń jest dla nas ogromnym szczęściem i zaszczytem. Nie da się opisać ich dobroci, mądrości, wrażliwości w kilku słowach ale gdyby świat a zwłaszcza Polska „składała się” z tak cudownych ludzi bylibyśmy wszyscy bliscy „rajskiego życia”

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found


GOSCIE05Kochani jesteście cudowni, niepowtarzalni, kochamy Was bardzo.
Po niżej wstawię kilka zdjęć z zabawy Mateuszka z jednym z dwóch szczęśliwych „potomków” najlepszych rodziców na świecie. Myślę, że nie będą mięli do mnie o to pretensji bo nie uzgodniłem tego z nimi?
Zdjęć ich samych nie wstawiam bo muszę wiedzieć, że mam ich zgodę. Wierzymy że to pierwsze ale nie ostatnie tak wspaniałe choć niezwykle krótkie spotkanie.
Marek Szostak z Mateuszem i rodziną

P.S. Kochani dodałem kilka zdjęć naszych Wspaniałych Gości. Krystianie, Agnieszko jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy.
2014-07-19


[wysija_form id=”7″]

 

 

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.