Badania kontrolne za mną, bilans 8 latka przede mną.

Badania kontrolne za mną, bilans 8 latka przede mną.
22 lipca 07:53 2014 Print This Article

Mateusz18Moi drodzy badania ogólne wypadły zadowalająco. Przybrałem na wadze 2 kg. Pani doktor zadowolona. Pani dietetyk chciałby mieć zawsze takich pacjentów, bo przeważnie to „niejadki”
Lekkim zmartwieniem zwłaszcza moim i dzidziusia bo tak często, mocno i dużo ćwiczymy, biegamy a pojemność płuc po wczorajszej spirometrii spadła o 13 %. Było 94% wczoraj…

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found

81%. Co prawda Panie rehabilitantki twierdzą, że przyczyną może być upalna pogoda, moje nastawienie itp.
Bilans zdrowia 8 latka po uzgodnieniu telefonicznym z Panią doktor z oddziały szpitalnego. Termin zainteresowanym podam wtedy kiedy będziemy wiedzieli dokładnie.spacer01
Czekamy jak zawsze na wynik wymazy o którym również postaram się z pomocą dzidziusia poinformować.
Mamusia o Babcia były świadkiem rozmowy telefonicznej Pani doktor z mamą osoby chorej na CF. Owa Pani informowała, że w wymazie dziecka jest pseudomonas, straszne. Mam nadzieję, że u mnie będzie ok? Bardzo bym sobie tego życzył.

Dzisiaj rana po rozmowie z dzidziusiem uzgodniliśmy, że absolutnie nie odpuszczamy i walczymy dalej o jak największą pojemność płuc.
Tym bardziej jak mówi dzidziuś wzrasta przekonanie o zakupie odpowiedniej bieżni na okres jesienno – zimowy ale i nie tylko. Jeszcze nie wiemy co prawda jak i co zrobimy aby to urządzenie zakupić ale wydaje nam się to dobrym pomysłem, zwłaszcza, że w krajach zachodnich, bieżnia to nic nadzwyczajnego i z powodzeniem służy w tym przypadku chorym na CF. Ale to jeszcze w sferze marzeń i planów.

Kochani pragnę podziękować wszystkim, którzy trzymali kciuki i byli zainteresowani wynikami badań.
Kłaniam się nisko i zostańcie ze mną.”Bo razem łatwiej”

Mateusz Szostak

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found

[wysija_form id=”7″]

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.