Park Miniatur i Gigantów.

Park Miniatur i Gigantów.
26 lipca 11:08 2014 Print This Article

Park M_n-atur32W dniu wczorajszym w ostatni dzień urlopu Babci Mateuszka i jego Wujka postanowiliśmy zwiedzić Park Miniatur i Gigantów w Mirachowie koło Kartuz na Kaszubach. Mimo potwornego upału i korków w drodze powrotnej, wszyscy wspominają wyjazd z zadowoleniem.

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found


PARK37To chyba ostatni tak daleki wyjazd w czasie wakacji Mateuszka. Być może jeszcze ZOO i prawdopodobnie dzięki Pani Beacie Dziewanowskiej, która skontaktowała się z kierownictwem Zamku w Malborku gdzie zapewniono ją, że w sierpniu skontaktują się z Mamą Mateuszka aby uzgodnić dzień bezpłatnego zwiedzania Zamku. Pani Beato w imieniu Mateusza i nas wszystkich pięknie dziękujemy.

Korzystając z okazji jeżeli  już wyrażam naszą wdzięczność w tym miejscu, pragnę bardzo, bardzo podziękować Krystianowi Kozerawskiemu i jego wspaniałej rodzinie za nieodpłatne po raz nie wiem który dzięki swoim przyjaciołom w USA, zamówienie niezbędnych i bardzo ważnych witamin dla Mateusza. To kolejna ogromna pomoc.

Dziękuję wszystkim którzy pomagają Mateuszkowi systematycznie o wielu lat i stale wspierają nas w walce z jego nieuleczalną  chorobą. Nigdy Wam tego nie zapomnimy a mocno wierzę, że ta pomoc przyczyni się do uratowania mu życia. Wierzymy, że jest na to szansa?

Dziękuję tym wszystkim, którzy jeszcze co jakiś czas zaglądają na jego stronę. Chcę nadmienić, że każde Wasze wejście na stronę, jest ogromnym wsparciem. Dlatego serdecznie zapraszam.
„Chcesz pomóc nie wydając ani grosza odwiedzaj systematycznie stronę Mateusza” lub jego profil na Facebook:

https://www.facebook.com/pages/Pom%C3%B3%C5%BC-prosz%C4%99-Mateuszowi/463136680370525

Poniżej bardzo dużo zdjęć z naszej rodzinnej wyprawy, zapraszam do oglądania.


[ hana-code-insert ] ''test’' is not found

[wysija_form id=”7″]

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.