Muzeum Zamkowe w Malborku

Muzeum Zamkowe w Malborku
29 sierpnia 07:47 2014 Print This Article

Muzeum zamkowe4Moi drodzy, stało się. W dniu wczorajszym doszło do zapowiadanej wizyty w Muzeum Zamkowym w Malborku.
Na wstępie jeszcze raz pragnę bardzo podziękować Pani Beacie Dziewanowskiej, bez której na pewno by nie doszło do wczorajszej i jak się okazało przecudnej…

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found


Muzeum zamkowe1wizyty w tym wspaniałym historycznym obiekcie.
Pragniemy w imieniu Mateusza ale i nas wszystkich towarzyszących „specjalnemu gościowi Dyrekcji” ( tak był przedstawiany Mateo na „punktach kontrolnych”) bardzo pięknie podziękować właśnie DyrekcjiMuzeum zamkowe5 Muzeum za wyrażenie zgody na nieodpłatne zwiedzanie obiektu. To dla nas wszystkich ogromny zaszczyt.
Kochani teraz najważniejsze. Mimo wielu wspaniałych atrakcji, które oferuje zwiedzającym Muzeum, wczorajszy dzień nie byłby tak wspaniały gdyby nie osobista opieka nad Mateuszem Pani Kustosz z Działu Edukacji, Ewy Kasprzyk. Pani Kustosz prezentuje nie tylko niespotykany profesjonalizm, wspaniałą osobowość ale przede wszystkim to ciepła, miła, wrażliwa, wspaniała osoba.
To ona sprawiła, że wczorajsza wizyta był wyjątkowa i pozostanie w pamięci Mateusza i naszej rodziny na zawsze a Pani Kustosz w naszych sercach.
Kochani poniżej kilka zdjęć zapowiadających cały album z tej wspaniałej wizyty. Proszę dać Mateuszkowi i nam trochę czasu na przygotowanie zdjęć ale przede wszystkim musimy troszkę odpocząć i ochłonąć po tak wspaniałych przeżyciach.

Muzeum zamkowe2Muszę jeszcze dodać, że nasz „mukolinek” został obdarowany wieloma cennymi prezentami, które będą pamiątką na całe życie.

Jeszcze raz przepięknie dziękujemy tym wszystkim dzięki, którym wczorajszy dzień stał się najwspanialszy z pośród wszystkich z kończących się właśnie wakacji.

Galeria, wkrótce:
 Cdn.

[wysija_form id=”1″]

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.