Wbrew oponentom, proszę…

Wbrew oponentom, proszę…
25 września 09:46 2014 Print This Article

czas relaksuPonieważ nie wszyscy mają konta na Facebook pragnąłbym wstawić w całości bez zmian wpis dla nas bardzo ważny który zamieściłem na wspomnianym Facebook

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found

„Moi drodzy, kiedyś ktoś napisał że moje wpisy są „roszczeniowe” No cóż, każdy ma prawo do komentarza ale często mimo, że piszę o Mateuszu już tyle lat takie komentarze jednak dołują i potrzebuję zawsze trochę czasu aby się otrząsnąć i uświadomić sobie ponownie, że ja mogę być nikim, zresztą tak też jest i bardzo często tak się czuję ale Mateuszkowi będę się starał pomagać jak tylko mogę a co mogę? Na dzień dzisiejszy, żebrać i prosić o pomoc. Stąd dla wiadomość dla hejterów:

– na mnie możecie wylewać pomyje, postaram się to przeżyć ale dla mojego wnuka będę robił wszytko co tylko możliwe aby udało mu się doczekać leku i przeżyć.

Stąd moja kolejna prośba.
Kochani być może ktoś ma niepotrzebne już rzeczy po swoich pociechach i nie bardzo wie co z nimi zrobić, chętnie przyjmiemy niepotrzebne „ciuszki jesienno – zimowe” dla Mateusza by, nie będę ukrywał zaoszczędzić na leki i inne niezbędnebalkon209ds medykamenty do jego w miarę normalnego funkcjonowania itd.

Mateusz „rośnie jak na drożdżach” ( ostatnio na bilansie zdrowia, zmierzony, miał 136 cm wzrostu) z czego bardzo się cieszymy, bo z chorymi na mukowiscydozę, wcale tak być nie musi. Przyjmiemy każdą rzecz, z której będzie mógł jeszcze skorzystać. Wiem że nie ma kurtek, spodni, bluz o bucikach nie wspomnę ale w tym przypadku wszystko zależy od osoby, która w nich wcześniej chodziła, rozumiecie Państwo?

Jeżeli ktoś z Was nie uzna mojej prośby za roszczeniową i będzie miał tego typu rzeczy, proszę o kontakt, podam „wymiary”?
Oczywiście za przesyłkę zapłacimy.
Wierzę, że ta prośba nie wszystkich zniesmaczyła. Tych których jednak tak, trudno ale już nie mam sił przepraszać”

Oraz

Pomóż proszę Mateuszowi

„Drodzy Państwo przed chwilką pytałem jaki mam podać rozmiar ubranek dla Mateusza pytającym, którym z całego serca od razu dziękuję.
Usłyszałem 146/152 co by to nie miało znaczyć. Nie ma o tym zielonego pojęcia. Gdyby były jeszcze jakieś pytania, zapytam i odpowiem
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję przepięknie za odwiedzanie profilu Mateusza”

Marek Szostak – dziadek Mateusza.

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found

[wysija_form id=”1″]

  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.