Z dnia na dzień

Z dnia na dzień
21 listopada 09:07 2014 Print This Article

tram5Witam serdecznie.
Jak już pisałem zmagamy się z ogromnymi problemami związanymi z chorobą w rodzinie jednak nie dotyczą one Mateuszka, ale brak czasu i często sił sprawia, że aktualnych informacji o właścicielu strony może być mniej niż bym chciał? Bardzo przepraszam.

tramp10Mateusz czuje się nadal dosyć dobrze. Znamy też datę kolejnej wizyty kontrolnej w Paradni Mukowiscydozy w Gdańsku. Jeżeli nic się nie zmieni to odbędzie się ona 10 grudnia. Oczywiście chętnych poinformuję o jej przebiegu.

W naszym rejonie w ostatnich dniach pogoda nie sprzyja spacerom nie wspomnę już o kontynuowaniu przez Mateuszka walki o jak największą pojemność płuc. Mam na myśl rozpoczęte przez nas w okresie letnim bieganie i pokonywanie kolejnych stawianych sobie celów dla poprawy wydolności płuc.
Wiedząc, że tak będzie starałem się przez kilka miesięcy zebrać środki na zakup urządzenia, które pozwoliłoby nam uprawiać bieganie w warunkach domowych. Niestety zawsze jest i chyba tak będzie, że taka „maszyna, przyrząd” to jednak luksus, na który nas nie będzie jednak stać? Zawsze jest coś ważniejszego. Trochę szkoda. W innych krajach tego typu rehabilitacja jest na porządku dziennym. Trudno, trzeba sobie radzić inaczej, choć o tej porze roku może i jest to jednak w jego przypadku niełatwe zadanie.
Nie w tym roku może w następnym. Będę próbował dalej.

Pragnę w tym miejscu bardzo podziękować mojemu wnuczkowi, który rozumiejąc i podzielając nasz ból i obawy związane z zaistniałą potrzebą opieki, pomocy bliskiej, kochanej osobie zgadza się wręcz namawia swoją mamusię, aby poświęcała więcej czasu by jej pomóc.
Wspominam o tym, dlatego że ten 8 letni chłopczyk wykazuje się większa empatią niż niektórzy dorośli…

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i jak zawsze dziękuję za zainteresowanie stroną Mateuszka, jego i naszą walką nie tylko z mukowiscydozą ale i „systemem, który zamiast pomagać, rzuca kłody pod nogi”
Miłego dnia

Przerwa w rehabilitacji:

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found

[wysija_form id=”1″]

  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.