List do Świętego Mikołaja

List do Świętego Mikołaja
12 grudnia 05:01 2014 Print This Article

Listy1Spieszę powiadomić tych, którzy pamiętali, że wizyta w Poradni Mukowiscydozy miała odbyć się 10 grudnia, została odwołana na prośbę poradni i przesunięta na dzień 16 grudnia, Czyli jeszcze trochę się podenerwujemy w oczekiwaniu na badania i wymaz z gardła…
Stan zdrowia Mateuszka od mojej ostatniej informacji nie uległ zmianie, czyli jest w miarę dobrze i oby tylko tak dalej, Tu pozwolicie Państwo, ze odpukam w niemalowane…Lista3
Czas biegnie nieubłaganie i z każdym dniem zbliża nas do najpiękniejszych świąt przynajmniej dla naszej rodziny.
Być może starsi potwierdzą a może tylko ja tak mam, że jakoś nie czuję tej atmosfery tych cudownych świąt?
Gdyby nie Mateusz, nasze codzienne poranne otwieranie kolejnego okienka w kalendarzu adwentowym, który zbliża nas do tego wydarzenia byłoby chyba smutno.
Mateusz jest tą naszą cudowną „Gwiazdą Bożonarodzeniową”, której blask rozświetla nam te ponure przedświąteczne dni. Jak dobrze, że jesteś mój wnusiu?

Jak zauważycie Moi Drodzy na zdjęciach list do Św. Mikołaja jeszcze jest tylko pustą kartką? Mateusz, co nas nie dziwi ma problem z ujawnieniem swoich marzeń. Całe szczęście tak dobrze go znamy i wiemy, o czym marzy a jestem pewien, że cieszył go będzie każdy jakikolwiek prezent, który znajdzie z napisem „dla Mateuszka” pod choinką.
Odkąd czyta, to on jest odpowiedzialny za rozdzielanie prezentów, które znajdą się pod choinką. Uwielbia tę czynności i już nie może się doczekać. Mamy nadzieję, że Gwiazdor nie ominie naszego mieszkania i chociaż dla temu najmłodszemu z rodziny nie sprawi zawodu:)

Mikołaju proszę w imieniu mojego wnuczka o mnóstwo prezentów i zaświadczam własnym honorem, że był bardzo, bardzo grzeczny.
I jeszcze może jedno?

Drogi Mikołaju czy oprócz prezentów, mógłbyś zostawić pod choinką, jeżeli nie sam lek to, chociaż nadzieję na to, że będą jeszcze święta z naszym udziałem, podczas których mukowiscydoza, choroba Mateuszka i innych również cudownych dzieci stanie się tylko niemiłym wspomnieniem?
O taki prezent ja jego dziadek bardzo, bardzo proszę…

Marek Szostak, dziadek Mateusza

P.S. Wykorzystam naszą stronę do „małej prywaty”.
Bardzo pragnę pozdrowić moich stałych jak się okazało recenzentów, by nie powiedzieć cenzorów, których chyba martwi, smuci a może cieszy i bawi moja działalność w sieci, do której zmusiła mnie śmiertelna choroba mojego jedynego wnuczka. Miałbym, przed zbliżającymi się świętami propozycję. Może byście tak moi drodzy zajęli się swoimi sprawami, chyba że osiągnęliście już taki stan błogiego spokoju, stabilności nie tylko psychicznej, że z nudów zajmują Was sprawy, o których tak naprawdę nie macie zielonego pojęcia. Osobiście staram się nie recenzować, by nie powiedzieć „nie wtrącać” w Wasze życie i oto samo bardzo bym prosił.
„Nie przenoście nam Stolicy do Krakowa”

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found


[wysija_form id=”1″]

  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.