„Wielki wyścig o serce”

„Wielki wyścig o serce”
01 lutego 06:13 2015 Print This Article

Moi drodzy w związku z już rozpoczętym okresem rozliczeń podatkowych i my, jak co roku ruszamy z akcją 1% podatku dla Mateuszka.

Choć trochę zainteresowani wiedzą, że ostatni rok był rekordowym pod względem próśb o ten rodzaj pomocy. Jak można było się spodziewać, Wasza ogromna pomoc musiała się rozłożyć na poszczególne błagania i z tego, co wiem wszyscy, a na pewno większość w roku ubiegły zebrała, że tak to nazwę mniej więcej 3 razy mniej niż w poprzednich latach? Jak ważna jest ta forma pomocy nie muszę chyba pisać zawłaszcza, że wpłacający nie odczuwa braku tego 1 % we własnym portfelu? Stąd z wielu powodów łatwiej jest nie tylko pomóc, ale też zdecydować, komu tę pomoc przekazać. Nie muszę pewnie pisać, ale może są tacy, którzy jeszcze nikomu nie przekazują swojego podatku, wtedy trafia on w łapy Państwa.

Stąd zwracam się z ogromną prośbą po raz kolejny, nie przegapcie okazji by pomóc wszystkim potrzebującym, chorym, cierpiącym przede wszystkim dzieciom.

Tak między nami, pewnie jak zawsze narażę się na słowa krytyki, ale kochani ja też kocham zwierzęta, uwielbiam przyrodę, lubię małe żabki, ślimaki itp. jestem za ochroną obiektów zabytkowych i gdybym miał taką możliwość pomógłbym wszystkim organizacjom pożytku publicznego, ale niestety. Także moi drodzy i Wy musicie, jeżeli oczywiście korzystacie z tej formy pomocy dokonać wyboru.

WIZYTA LEKARSKA3Moja rodzina już zadecydowała. Kochając wszystkie istoty żyjące, będziemy ratować życie ludzi a przede wszystkim dzieci. Zaznaczam, że takie jest moje zdanie. Wszyscy zrobią to, co im serce podpowie, ważne by nie zaprzepaścić tej formy pomocy?

Moi drodzy Mateusz czuje się dosyć dobrze, choć martwi mnie coraz większa częstotliwość jego kaszlu. Córka jest w stałym, telefonicznym kontakcie z Panią doktor Odyniec, która nas uspokaja twierdząc, że to minie wraz ze zmianą pogody a ta jak wiecie jest niespotykana. Wierzę Pani Doktor jak zawsze i mam nadzieję, że to nie mukowiscydozą zaczyna się rozzuchwalać, jeszcze nie?

Kochani Mateuszek prosi mnie zawsze bym bardzo pięknie podziękował wszystkim, których interesuje jego los, jego przyszłość. Tym wszystkim, którzy wchodzą na jego stronę internetową:

www.mati-szostak.pl  jego profil na Facebook. Udostępniają nasze apele o pomoc. Razem z moim wnusiem kłaniamy się Wam najniżej jak potrafimy. Wierzymy, że wasza obecność i pomoc jednak pomoże nam go uratować?

Na koniec jeszcze wracając do 1% podatku. Tym, którzy mają możliwość wyłożenia ulotek z wizerunkiem Mateuszka w swoich miejscach pracy itp. Wyślę w każde miejsce w kraju każdą ilość ulotek z błaganiem o 1% podatku dla mojego wnuczka. Ewentualnych chętnych do pomocy proszę o kontakt:

 

Przepraszam i dziękuję.

Marek Szostak, dziadek Mateuszka

[wysija_form id=”1″]

  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.