Wiosenne przesilenie?

Wiosenne przesilenie?
24 lutego 07:54 2015 Print This Article

Witam serdecznie. Znowu muszę przeprosić tych, którzy być może czekają na informację o stanie zdrowia mojego wnuczka i o nim samym. Tym razem mój stan zdrowia bardzo się pogarsza i proszę mi wierzyć odbiera resztki sił fizycznych jak i psychicznych, które jeszcze pozostały.
Gdyby nie walka o Mateusza już pewnie bym się poddał? Przepraszam, ale jakby wszystkiego było za mało?

Sam Mateusz czuje się raczej dobrze jak i to powtarzam często, dziecko chore na przeklętą mukowiscydozę.
Wydaje się, że infekcja już go opuściła, ale nie chce zapeszyć.
Powoli zbliża się czas kolejnej wizyty w Poradni Mukowiscydozy w Gdańsku. Córka będzie w najbliższych dniach rejestrować i umawiać wizytę.
Wszyscy chyba czekamy już na wiosnę, ale przed nami najgorszy okres zachorowań na grypę i inne paskudztwa, stąd musimy być jeszcze bardziej czujni, choć wiadomo, że na wirusa w powietrzu nie ma rady.
Poza tym od dwóch dni Mateo nie ma lekcji, bo tym razem jego pani jest zachorowała. Chorobą Pani oczywiście Mateusz się przejął, ale brakiem zajęć, wcale:)bordo kolor tła9
Przy okazji życzymy Pani szybkiego powrotu do zdrowia.

Tak mija dzień za dniem w oczekiwaniu na jakąś konkretną wiadomość o nowym leku, który mógłby dać nadzieję Mateuszkowi, ale i nam wszystkim. Z każdym dniem bez szansy na lek czuję się jak nadmuchany balon, z którego coraz szybciej zaczyna schodzić powietrze. Tak już prawie 9 lat życia z nadzieją i świadomością, że jeżeli się nic nie zmieni może być tylko gorzej. Ta świadomość nie pozwala normalnie żyć i funkcjonować do tego jeszcze ciągła walka o życzliwość ludzi bez, której już na pewno nie ma żadnych szans na dłuższe życie Mateuszka z mukowiscydozą w tym potwornym kraju.
Pozdrawiam, przepraszam bardzo i dziękuję w imieniu Mateusza i naszej rodziny. Mam nadzieję, że słońce jeszcze zaświeci dla mojego wnuczka?
dziadek…

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found

[wysija_form id=”1″]


  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.