Po urodzinach i wizycie u laryngologa

Po urodzinach i wizycie u laryngologa
27 maja 05:48 2015 Print This Article

Wczoraj oczekiwana wizyta w gabinecie laryngologa, niestety prywatna bo inaczej czekalibyśmy do lipca lub sierpnia ze skierowaniem „pilne”, to tak dla przypomnienia.

IMG_8980No i Mateuszek ma (znowu niestety) pierwszy polip w nosku. Jeszcze tak niedawno badany przez laryngologa w Gdańsku nosek był czysty ale to już historia.
Leczenia jak określiła Pani doktor ( musimy przyznać że nie tylko zna się na swoim fachu ale też wie jak patrzeć na dolegliwości pod kontem mukowiscydozy, co nie jest takie powszechne ani oczywiste) zaczynamy od razu lakami z górnej półki?
Na razie zaleciła jakieś bardzo dobre krople w aerozolu do nosa i karteczka do laryngologa w Gdańsku z zaleceniem tomografi zatok.
Dzisiaj Mamusia Mateo będzie umawiać nas na kolejną wizytę kontrolną w Poradni Mukowiscydozy w gdańsku, tak by połączyć ją z wizytą właśnie u laryngologa. Co dalej, któż to wie?

Miłego dnia wszystkim życzę.

Marek, dziadek Mateusza

P.S.
Jeszcze raz pragnę bardzo pięknie podziękować wszystkim za życzenia urodzinowe. Szczególnie pragnę podziękować Pani Agnieszce Kozerawskiej z Łodzi, która jest z Mateuszem od lat i której tak wiele zawdzięczamy. Prezent cudowny jak zawsze
Dziękuję serdecznie mojemu kochanemu wujkowi Damianowi za prezent w postaci wymarzonej przeze mnie konsoli do gier „Xbox One” To wielka niespodzianka. Dziękuję moim Prababciom, kochanej Babci, mojej Mamusi, Cioci za prezenty i obecność na skromnej uroczystości urodzinowej 23 maja.
Dziękuję że jesteście za mną.
Oczywiście po raz kolejny dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe  na Facebook, na mojej stronie internetowej i na innych portalach społecznościowych. To dla mnie ogromna radość i zaszczyt.
Jesteście wszyscy wspaniali. Kłaniam się nisko.
Mateuszek Szostak
[ hana-code-insert ] ''test’' is not found[wysija_form id=”1″]

  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.