Przygotowania do zabiegu trwają.

Przygotowania do zabiegu trwają.
09 czerwca 07:34 2015 Print This Article

Moi drodzy witamy razem z Mateuszem bardzo, bardzo serdecznie.
Długi weekend minął więc zaczynamy poszukiwania odpowiedniego, przychylnego chorym na mukowiscydozę ( mam nadzieję, że takie są?) szpitala, w którym wykonają usunięcie polipa z noska Mateusza.
INHALACJA 4Być może jeszcze w tym tygodniu ale bardziej prawdopodobne jest że w przyszłym pojedziemy do Gdańska do dwóch szpitali by zakwalifikować Mateusza do zabiegu, wyznaczyć termin ( na dzień dzisiejszy oczekiwanie nawet do 6 miesięcy)no i co najważniejsze dogadać się by zabieg wykonano w trybie i na zasadzie szpitala dziennego?
Po konsultacja i rozmowach z wieloma specjalistami w tej dziedzinie wiemy, że zawsze można tego typu zabieg wykonać w ciągu jednego dnia, chyba że odpukać wystąpią jakieś komplikacje lub dla lekarzy „kasa szpitala” będzie ważniejsza niż pacjent z mukowiscydozą?
Prywatnie jak zwykle nie ma sprawy. Rano zabieg a około 14:00 jeżeli wszystko jest ok do domu na czym Mateuszowi nieprawdopodobnie zależy. Niby proste ale cena od 2400 do 3000 tyś. Czyli odpada.
Sprawa jest na tyle pilna, że Mateusz częściej niż zwykle kaszle i oddycha mu się znacznie gorzej co znowu wpływa na nasze ćwiczenia i walkę o jego pojemność płuc. Biegając bardzo źle mu się oddycha i szybko się męczy.
Zobaczymy co przyniosą nasze starania o jak najszybszy zabieg. Oczywiście zainteresowanych jak zwykle poinformuję o dalszym przebiegu naszych działań.

Na koniec wróćmy jeszcze do weekendu podczas którego po raz kolejny na życzenie mojego wnuczka odwiedziliśmy ZOO w Gdańsku.
Jak zawsze było bardzo miło, choć moja skromna osoba pierwszy raz nie dała rady z powodu okropnego bólu kręgosłupa i stawów dojść do końca terenu zwiedzania a co będzie za rok? Ok szkoda czasu.
Poniżej kilkanaście zdjęć z tego pobytu wraz z kilkoma fotkami z przed 5-6 lat wykonanych w tym samym ZOO.Bardzo dziękuję wszystkim za odwiedzanie profilu mojego wnuczka na Facebook
Miłego dnia.
Marek, dziadek.

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found[wysija_form id=”1″]

  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.