Niepubliczne Katolickie Przedszkole Faustynka w Pułtusku – dziękujemy bardzo

Niepubliczne Katolickie Przedszkole Faustynka w Pułtusku – dziękujemy bardzo
26 czerwca 09:13 2015 Print This Article
niepubliczne-katolickie-przedszkole-faustynka-w-pultusku-2

13, 20 i 27 maja bieżącego roku na zajęciach z psychologiem, dzieci z Niepublicznego Katolickiego Przedszkola Faustynka w Pułtusku, po raz drugi przystąpiły do ogólnopolskiej akcji „Marzycielska Poczta”. Przedszkolaki z najstarszej grupy „Pszczółki” z pomocą pani napisały życzenia i stworzyły kartę urodzinową dla chorego na mukowiscydozę Mateuszka Szostaka.

Zajęcia rozpoczęły się od krótkiej prezentacji, która przybliżyła dzieciom osobę Mateusza. „Pszczółki” poznały ulubione bajki chłopca i dowiedziały się, co Mateusz lubi robić najbardziej. Okazało się, że wielu z przedszkolaków ma podobne zainteresowania, ulubione postacie z bajek. Wiedząc już jak wygląda Mati i jego wierna towarzyszka Cora, dzieci przystąpiły do tworzenia karty. Wszystkie przedszkolaki były bardzo zaangażowane w pracę. Bardzo zależało im na tym, aby karta spodobała się Mateuszowi.

Mamy nadzieję, że stworzona przez nas karta wywoła uśmiech na Twojej twarzy Mateuszku. :)Mamy też ogromną nadzieję, że zachęcimy do przystąpienia do „Marzycielskiej Poczty” więcej osób z naszego otoczenia. To na pewno nie ostatnia karta jaką wykonamy i nie ostatnie życzenia jakie składamy.

Pozdrawiamy,
PRZEDSZKOLAKI z grupy „Pszczółki”
Niepubliczne Katolickie Przedszkole Faustynka w Pułtusku
INH2Dziękuję bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo

Kochani moi przyjaciele, bardzo przepraszam, że tak późno przesyłamy nasze najpiękniejsze podziękowania za Wasz cudowny dar i ciężka pracę.
Mateuszek ostatnio miał i ma kłopoty ze zdrowiem i czasami brakowało czasu i sił by siąść przed komputerem. Jeszcze raz bardzo Was przepraszam.
Wasz cudowny prezent pozostanie z Mateuszkiem i z nami na zawsze nie tylko w naszych sercach ale i na honorowym miejscu w jego pokoiku.
Brak mi słów by wyrazić naszą ogromną wdzięczności za samo zainteresowanie problemem i chorobą Mateusza. Wasze myśli i czyny dodają nam
a zwłaszcza Mateuszkowi otuchy i siły do dalszej walki z tą potworną chorobą. Prezent oczywiście zachwycił nie tylko Mateusza ale wszystkich, którzy
mięli zaszczyt go zobaczyć.
Moi drodzy na koniec pragnę Was jeszcze raz przeprosić za tak późną reakcję i  zapewnić, że całą wspaniałą grupą dołączyliście  na stałe do grona
wirtualnej rodziny Mateusza.
Nigdy Wam tego nie zapomnimy.

Dziadek Marek w imieniu Mateuszka i całej naszej rodziny.
[ hana-code-insert ] ''test’' is not found

[wysija_form id=”1″]

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.