Półmetek wakacji z mukowiscydozą.

Półmetek wakacji z mukowiscydozą.
07 sierpnia 10:42 2015 Print This Article

Bulwar12Wakacje trwają i mimo, że u nas cały czas coś się dzieje, to próbuje ograniczać wpisy w te piekielnie gorące dni.
Mimo to kilka wiadomości z naszego podwórka.
Część pamięta o bakteria w próbkach kału Mateusza pobieranych przez 3 dni w okresie tygodnia. Co prawda tylko w jednej z nich wykryto bakterię to lekarz rodzinny postanowił mimo wszystko „przeleczyć” Mateusza lekiem Metronidazal 250 mg. ( leczenie w trakcie)


BULWAR 48Jesteśmy już zarejestrowani do Poradni mukowiscydozy (17 sierpień) w Gdańsku, przede wszystkim na rozpoczęcie rehabilitacji przy pomocy Acapelli

http://www.muko.pl/poradnik/fizjoterapia/acapella/
przy okazji oczywiście na kontrolne badania.
Co do stanu obecnego Mateusza?
Wydaje się, że czuje się dosyć dobrze choć częstotliwość kaszlu znacznie wzrosła. Prawdę mówiąc ze smutkiem i niepokojem muszę stwierdzić, że to pierwszy rok, lato od początku jego choroby kiedy kaszle częściej, coraz częściej bez żadnej infekcji.
Mukowiscydoza rozpoczyna pokaz swojej niszczycielskiej mocy?
Nie chce jeszcze odpowiadać sobie na tak postawione pytanie? Dlatego, że znam odpowiedź, że wiem jak się to wszystko kończy?

Kochani przy okazji pragnę wszystkim tym, którzy wsparli Mateusza w zorganizowanej przeze mnie zbiórce o pomoc w jego leczeniu i rehabilitacji oraz tym wszystkim, którzy udostępnili jak do tej pory mój apel bardzo, bardzo serdecznie w imieniu mojego wnusia i naszej rodziny bardzo, bardzo podziękować.

Tych którzy wsparli finansowo Mateuszka pragnę poinformować że w dniu wczorajszym rozpocząłem proces wypłaty dotychczasowych środków. Kiedy pieniążki wpłyną na konto zapłacę fakturę za Nutridrinki zakupione w Fundacji PTWM.
http://www.ptwm.org.pl/
Termin zapłaty faktury mija 10 sierpnia a kwota to 314 zł.
ptwmPragnąłbym by Ci, którzy wsparli mojego wnuczka mięli świadomość jak bardzo, bardzo pomogli i jednocześnie pewność, że ich dar zostanie wykorzystany w celu, o którym informuje zbiórka.

Początkowo naszym zamiarem było pozostawienie na dłuższy czas tej kwoty ze zbiórki ale bardzo szybko okazało się, że zostaliśmy zmuszeniu już z niej skorzystać.
Jeszcze raz pragnę za ta wielka pomoc pięknie podziękować?
Marek, dziadek Mateusza.
CDN.

https://pomagam.pl/mateusz
https://www.facebook.com/matiszostak[ hana-code-insert ] ''test’' is not found[wysija_form id=”1″]

  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.