29 Doroczny północnoamerykański Kongres CF rozpoczyna się w Phoenix

29 Doroczny północnoamerykański Kongres CF rozpoczyna się w Phoenix
09 października 05:58 2015 Print This Article

Dziś, ponad 4000 naukowców zajmujących się badaniem mukowiscydozy, lekarze i opiekunowie zbierają się w Phoenix w 29 th na corocznej North American Konferencji Mukowiscydozy
(Nsnap_001ACFC) w największym forum współpracy w swoim rodzaju.  

Opublikowane w dniu 8 października 2015

Uczestników z 42 różnych krajów spotykają się, aby dzielić się najnowszymi przełomami  w  opiece, leczeniu i rozwoju leków w CF.  Sponsorowana przez Fundację Cystic Fibrosis, NACFC oznaczasnap_001 międzynarodowy wysiłek, aby zdobyć CF i zwalczania codzienne wyzwanie życia z chorobą.

Od 8 października do 10 października 2015 roku, NACFC odbędą się trzy plenarne prezentacje na żywo jeden-na-jeden webcast i szereg sesji zajmujących takie tematy jak:

  • Medycyny spersonalizowanej jako potężne narzędzie do rozwiązywania rzadkich mutacji w przebiegu mukowiscydozy.
  • Integracja zdrowia psychicznego jako krytyczny element specjalistycznej opieki CF, w tym wprowadzenie nowych wytycznych badań przesiewowych i leczenie depresji i lęku.
  • Sprostania wyzwaniu zwiększenia udziału osób z mukowiscydozą w badaniach klinicznych jako bezprecedensowe liczby badań klinicznych trwają na całym świecie.

Jako największy konferencji naukowej CF-specyficzne, najważniejsze sesje będą dostępne dla społeczności CF za pośrednictwem online streaming. Warto zauważyć, że Fundacja będzie również streamingu na żywo jeden-na-jeden rozmowę między osobą dorosłą z CF i zdrowia psychicznego Anna Georgiopoulos, MD, zaprojektowany w celu rozwiązania ważnych pytań otaczającycsnap_001h nowe wytyczne dotyczące badań przesiewowych i leczenia depresji i lęku jako część CF opieki z perspektywy osób chorych na mukowiscydozę i ich rodzin.

Aby być na bieżąco z najnowszymi NACFC aktualizacji, wydarzeń i happeningów, sprawdź nasz blog CF wspólnotowego i śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Tłumaczenie :Translator Google


TEKST ORYGINALNY


[ hana-code-insert ] ''test’' is not found
[wysija_form id=”1″]

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.