Nasza akcja „przekaż proszę 1% podatku” zakończona

Nasza akcja „przekaż proszę 1% podatku” zakończona
04 listopada 06:38 2015 Print This Article

W poniedziałek Mama Mateuszka otrzymała informację z Fundacji „Matio” o zaksięgowaniu na jego subkoncie  w tejże Fundacji wpływów przekazanych przez osoby, które zdecydowały się pomóc mojemu wnuczkowi w walce z chorobą przekazując mu 1% swojego podatku.
Podziękowanie za 1 procent2dKochani w imieniu mojego wnusia i jego Mamusi pragnę wszystkim bardzo pięknie podziękować za tę pomoc. Będziemy mogli już zamówić części zamienne do inhalatorów Mateusza których cena rokrocznie przekracza 3 tys złotych. Pozostanie jeszcze trochę na inne potrzeby, które mieszczą się w regulaminie refundacji po przedstawieniu faktur choćby za leki z tej właśnie puli.
Jeszcze raz Kochani bardzo, bardzo dziękuję. Jesteście Wspaniali, Cudowni a Wasze serca gorące, wrażliwe na problemy, ból i cierpienie innych ludzi.

Mateuszek z Mamusią, dziadkiem i rodzinąserca11Mateo na facebook
Mateuszek na Facbooku

Tak na marginesie.

Od zakończenia rozliczania się z podatku minęło prawie dokładnie pół roku. Nie zmieniłem zdania i uważam, że to bardzo długi za długi w wielu przypadkach okres.
Z przykrością czytam na rożnych portalach i stronach o dzieciach chorych, które niestety nie doczekały się pomocy. Bardzo często jest tak, że pomoc również w tej formie potrzebna jest bardzo szybko a nie za 6 miesięcy. Czy naprawdę tak długo musi trwać okres przekazania tych pieniędzy fundacjom?
Chcesz wiedzieć więcej o moim wnuczku, jego walce z chorobą, chcesz być na bieżąco z informacjami o najnowszych sukcesach naukowców pracujących nad skutecznym lekiem na mukowiscydozę?
W końcu chcesz pomóc, wchodź systematycznie na stronę Mateuszka?
Każda Twoja wizyta to już ogromna pomoc.

Zapisz się do naszego newslettera i chociaż raz dziennie odwiedź stronę a pomożesz Mateuszkowi

[wysija_form id=”1″]

  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.