Bez zmian, niestety.

Bez zmian, niestety.
27 listopada 09:47 2015 Print This Article

Badania krwi Mateuszka już wczoraj dostępne były w Internecie. Dosłownie przed chwilą Babcia Mateo rozmawiała z doktorem, który kierował go na rtg płuc i wspomniane badanie z krwi. Rozmowa telefoniczna, bo dzisiaj nie ma go w przychodni a tylko pełni dyżur w szpitalu. W innym razie nie wiedzielibyśmy, co dalej robić?

chory 22Treść rozmowy w skrócie

– wyniki z krwi są zadowalające, wszystko jest w najlepszym porządku.

– wynik rtg płuc dla nas do odebrania po 14 tej, ale doktora natychmiast.

– nie ma nic, co mogłoby powodować obecny nienajlepszy stan a przede wszystkim ten przerażający kaszel. Są jakieś niewielkie zmiany spowodowane jego chorobą i nie ma większego powodu do zmartwienia.

( niby wspaniale i choć nie mamy wyników w ręku to byłyby pierwsze zmiany w płucach od 8 lat, ale poczekajmy, kiedy wyniki znajdą się w naszym posiadaniu będziemy wiedzieli dokładnie, co jest nie tak?)

Szczerze mówiąc martwi mnie bardzo ten kaszel, ale również brak jakiejkolwiek poprawy, choć od początku infekcji minęło już dosyć dużo czasu. Do tej pory z taką swego rodzaju bezradnością ze strony lekarzy, jeszcze nie mięliśmy do czynienia. Czekamy ze zniecierpliwieniem i nadzieją na powrót doktor Odyniec.

Jeżeli dzisiaj kaszel, choć trochę nie odpuści..?

Pozdrawiamy serdecznie i jak zawsze dziękujemy pięknie za zainteresowanie losem mojego wnuczka i każdym najmniejszym nawet wsparciem.

Rodzina


[ hana-code-insert ] ''test’' is not found


Chcesz wiedzieć więcej o moim wnuczku, jego walce z chorobą, chcesz być na bieżąco z informacjami o najnowszych sukcesach naukowców pracujących nad skutecznym lekiem na mukowiscydozę?
W końcu chcesz pomóc, wchodź systematycznie na stronę Mateuszka?
Każda Twoja wizyta to już ogromna pomoc.

Zapisz się do naszego newslettera i chociaż raz dziennie odwiedź stronę a pomożesz Mateuszkowi

[wysija_form id=”1″]

  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.