Walczymy dalej, dzisiaj w Gdańsku.

Walczymy dalej, dzisiaj w Gdańsku.
02 grudnia 06:02 2015 Print This Article

chory mik2Czeka nas bardzo ciężki i ważny dzień. O godzinie 8: 00 wyruszamy do Gdańska. Pierwsza część dnia, wizyta w Poradni laryngologicznej, potem kolejna wizyta kontrolna w Poradni Mukowiscydozy, Gdański Polanki.

Nie ukrywam, że tym razem bardzo liczymy na jakieś konkretne decyzje, które pomogą Mateuszowi w zwalczeniu nie tyle już infekcji, ale tego potwornego kaszlu? Wiemy już, że tym razem mikola10spirometrii raczej nie wykona, bo mu właśnie kaszel nie pozwoli, ale zobaczymy na miejscu? Co za paskudny okres? W poniedziałek wizyta u lekarza rejonowego, we wtorek, czyli wczoraj wizyta u Pani Doktor Pulmonolog.  Dzisiaj środa, ( piszę powyżej) i jutro ( czwartek) już jesteśmy umówieni na kolejną wizytę w poradni Doktor Odyniec.

Sprawdziłem, że o początku infekcji  na Facebooku wspominałem już 12 października, dzisiaj mamy 2 grudnia i nadal nie wiemy, kiedy to wszystko, co męczy Mateusza i oczywiście nas, choć w inny sposób będzie miało swój pozytywny finał?
Jak co dzień, powinienem napisać, co noc i dzisiaj nie śpię już od 3: 00 a jak wspomniałem taki ważny i niełatwy dzień przed nami?

Oby tylko udało się pomóc mojemu wnuczkowi, reszta jest już mniej ważna. Cóż zobaczymy, ale czas najwyższy na odrobinę spokoju i jakieś normalności, bo przecież nadchodzi piękny przedświąteczny i świąteczny okres.

Też chcielibyśmy poczuć tę „magię świąt”.

Oczywiście postaram się napisać kilka słów po dzisiejszych wizytach. Pozdrawiam serdecznie w imieniu mojego wnuczka i naszej rodziny, dziękując jednocześnie za Wasze wsparcie, obecność na profilu i stronie Mateusza.

Miłego i spokojnego dnia

Dziadek M.Chcesz wiedzieć więcej o moim wnuczku, jego walce z chorobą, chcesz być na bieżąco z informacjami o najnowszych sukcesach naukowców pracujących nad skutecznym lekiem na mukowiscydozę?
W końcu chcesz pomóc, wchodź systematycznie na stronę Mateuszka?
Każda Twoja wizyta to już ogromna pomoc.

Zapisz się do naszego newslettera i chociaż raz dziennie odwiedź stronę a pomożesz Mateuszkowi

[wysija_form id=”1″]

  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.