Będzie jeszcze dobrze?

Będzie jeszcze dobrze?
Grudzień 15 05:38 2015 Print This Article

Moi drodzy, powstrzymywałem się od wiadomości tekstowej, ponieważ miałem nadzieję, że będę mógł w końcu napisać coś pozytywnego o aktualnym stanie zdrowia Mateusza.

znak wodny 201506Z pewnym dystansem i rezerwą pragnę poinformować, że jest lepiej, by nie powiedzieć, dobrze. Tak męczący, prawie dwumiesięczny kaszel powoli, ale znacznie się uspokaja.
Wynikałoby z tego, że pomaga podawany cały czas, drugi już antybiotyk “Sumamed”, który będzie Mateo przyjmował jeszcze przed długi okres.
Zawsze lubię wiedzieć więcej i sprawdzam, co inni sadzą o działaniu i samym antybiotyku, no i się dowiedziałem.
http://www.forumpediatryczne.pl/forum/uwaga-na-antybiotyk-sumamed-forte/watek/63266/3.html  (jeden z przykładów)

Nie wiem czy się bać czy nie? Zaufać lekarzom? Chyba nie mamy wyjścia, bo przecież komuś trzeba? Mam nadzieję, że Mateusz nie będzie ofiarą skutków ubocznych?

O tym, że jest lepiej niech świadczą zamieszczane przeze mnie zdjęcia. Mateusz w końcu zaczął się uśmiechać, powoli ale zauważalnie wraca siła i energia tak niezbędna do normalnego funkcjonowania.  Proszę sobie wyobrazić, ostatnio dwa razy oficjalnie stwierdził, że jest głodny, co praktycznie się nie zdarza.

Byleby ten stan trwał jak najdłużej, byśmy mogli jednak te zbliżające się Święta przeżyć we względnym spokoju?
Choć z powodu innych, rodzinnych, bardzo poważnych problemów nie będzie to do końca możliwe żywimy nadzieję, że jednak, chociaż na chwilę uda nam się skupić myśli na znacznie przyjemniejszych sprawach?

Mateusz na Facebooku
Zbiórka na dwu – trzy miesięczne leczenie i rehabilitację.
Dziadek na Facebooku

Marek, dziadek Mateo


[wysija_form id=”1″]

  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Only registered users can comment.