Twój 1% – szansą na dłuższe życie?

Twój 1% – szansą na dłuższe życie?
03 stycznia 07:08 2016 Print This Article
z czerownym sercem 2Tak niedawno, bo w listopadzie 2015 roku Wasz, Darczyńców 1% podatku trafił na subkonto Mateuszka w Fundacji „Matio” ( tak to niestety długo trwa) i choć to kropla w morzu potrzeb a pieniążki już praktycznie zostały rozdysponowane na potrzeby Mateusza, za które jeszcze raz przepięknie dziękujemy to od poniedziałku 4 stycznia rozpoczynamy kolejny czteromiesięczny okres błagań, próśb, apeli o Państwa zrozumienie sytuacji, aprobatę dla tego rodzaju „zbiórki” przychylność i zgodę na tego rodzaju pomoc, również w tegorocznym okresie rozliczeniowym.


apel 1 % z niebieskim sercemJeszcze 3-4 lata temu zebrane w ten sposób środki wystarczały na klika miesięcy leczenia czy rehabilitacji obecnie w związku z ogromną ilością osób, organizacji, które tak jak my „walczą o Waszą przychylność” ze zrozumiałych względów zostają, że tak nazwę „rozdrobnione i rozdzielone na wszystkich potrzebujących”
Mimo tego jest to dla Mateusza ogromna pomoc, choćby miała wystarczyć jedynie na części do inhalatorów na cały rok. Skąd byśmy pozyskali owe środki?

Niestety próba leczenia mukowiscydozy to nie tylko części do inhalatorów jak pewnie Państwo wiecie.
Dlatego kolejny rok z takim samym jak zawsze wstydem, zażenowaniem, obawą z wewnętrznym buntem, że sami nie dajemy rady, ośmielamy się prosić o tego rodzaju pomoc dla Mateusza cierpiącego na nieuleczalną, śmiertelną mukowiscydozę.
Reszta, czyli niełatwa pewnie decyzja, kogo wybrać, komu dać szansę, należy do Was.
Bardzo serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz za każde wsparcie w walce z chorobą, dziękujemy

W imieniu Mateusza i rodziny…D.M

P.S.
Ponieważ nie udało nam się w tym roku wydrukować nowych ulotek, w naszym posiadaniu są jeszcze te z przed dwóch lat i tymi będziemy się w tym roku posługiwać.
Wszystkich, którzy zechcieliby nam pomóc w rozprowadzaniu apeli, prześlemy ulotki w każde miejsce kraju. Chętnych proszę o prywatny kontakt na email: mareckimen@gmail.com
lub za pośrednictwem strony.
Wszystkie informacje odnośnie danych i sposobu odprowadzenia podatku również na naszej stronie”


1% dla Mateusza


[ hana-code-insert ] ''test’' is not found


[wysija_form id=”1″]


  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.