Tomografia zatok

Tomografia zatok
17 marca 06:16 2016 Print This Article

W dniu jutrzejszym rano ( piątek 18 marca) Mateusz będzie przechodził badanie tomograficzne zatok. Tomografia zostanie wykonana w naszej miejscowości, także przynajmniej raz nie będziemy zmuszeni wyjeżdżać do innego miasta? Tczew nie takie małe miasto a ze zwykłym złamaniem ręki odsyłają do Gdańska lub mniejszego Starogardu Gdańskiego, bo przypadkowo nie mają w szpitalach ortopedy, brawo Szpitale Tczewskie: http://www.nzoztczew.pl/viewpage.php?page_id=30

ferdek15To bardzo ważne badanie dla Mateusza i dla nas. Wynik da nam obraz zatok, ale co najważniejsze polipa (polipów), który już kilka razy dawał się mu we znaki.

Ogólnie Mateusz czuje się dosyć dobrze… Odpukać. Co prawda męczący w rożnym stopniu kaszel staje się niestety smutną codziennością, z czym ja nie mogę się pogodzić i osobiście „bardzo cierpię”, kiedy słyszę jak kaszle?

„Mukowiscydoza, jak ja jej nienawidzę”

Dziadek

P.S.

Mateusz, to dzielny, cudowny, młody człowiek, który już prawie 10 lat żyje z tym potworem a mimo wszystko nawet w najtrudniejszych dla niego chwilach potrafi zachować uśmiech, radość z życia, tym samym nam rodzinie dodaje sił i wiary w końcowy sukces?

Może nam się uda uratować jego życie? W końcu kiedyś musi nadejść przełom w leczeniu, nieuleczalnej?

[ hana-code-insert ] ''test’' is not foundMateusz na Facebooku

  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.