Jak zwykle przed świętami?

Jak zwykle przed świętami?
24 marca 06:49 2016 Print This Article

Pani Doktor Odyniec opiekująca się Mateuszem w Tczewie, ale i nie tylko, która zna go doskonale oczywiście zauważyła tak jak my, że kiedy zbliżają się te „największe święta” z Mateuszem zaczyna dziać się coś niedobrego. Nie inaczej jest tym razem.
Wspominałem, że zaczyna kaszleć więcej i nieco inaczej. Po tylu latach wiemy bardzo dobrze, jaki jest to rodzaj kaszlu, kataru, itp.
Mateusz15Córka podczas rozmowy telefonicznej z Panią Doktor uzgodniły, że dobrze byłoby Mateo zobaczyć i przebadać jeszcze przed świętami, tak też się stało.
Wczoraj stawiliśmy się w gabinecie. Po dokładnym badaniu okazało się, że „coś zaczyna się wykluwać”. Widać nieduże jeszcze zmiany w gardle, które mogą powodować i zwiększać intensywność kaszlu.
Po za tym nie jest jak na tę chwilę tak źle, ale…
Zaleciła jakieś medykamenty, którym nazw niestety nie pamiętam, mam zawsze z tym problem, ale córka wie doskonale stąd nie zawracam sobie tym głowy.
Co dalej, kto to wie? Ci, którzy znają historie Mateusza wiedzą, że tak infekcja często bywa początkiem, czego niedobrego, choć może tym razem będzie inaczej, czego mojemu wnusiowi i nam wszystkim z całego serca życzę.

Kochani ostatnio trochę z mniejszą częstotliwością piszę o stanie zdrowia Mateuszka, ale jestem już stary i sam mam ogromne problemy ze zdrowiem, które nie zawsze pozwalają mi a czasami wręcz utrudniają normalne funkcjonowanie. Bardzo za to przepraszam tych, którzy być może oczekują na takie informacje.

Mukowiscydoza, nieuleczalna, śmiertelna choroba, która dotknęła to niczemu niewinne, cudowne dziecko i naszą rodzinę, która zmieniła całkowicie nas i nasze życie, nie jest jedyną nieuleczalną chorobą, której musimy „stawić czoła”.

Stąd czasami bliżej nieokreślony żal, brak słów, sił, wiary sprawia, że ma się ochotę zniknąć, schować się, zamknąć w jakimś bliżej nieokreślonym miejscu z dala od wszystkich?

Jaki przebieg będzie miała obecna infekcja Mateuszka na bieżąco postaram się zainteresowanych informować?

Pozdrawiam wszystkim bardzo serdecznie i jak zawsze dziękuję za każde wsparcie w jakiejkolwiek formie. Jedno, co mogę stwierdzić z całą pewnością, bez Was nie damy sobie rady.

Miłego dnia

Mateusz na Facebooku

Chcesz pomóc?

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found[wysija_form id=”1″]

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.